Manicure

Jak pomalować paznokcie do szkoły - manicure hybrydowy dla uczennicy

Dziś uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, co oznacza koniec wakacji i powrót do nauki. Koniec przerwy letniej wiąże się również z powrotem do przestrzeganych w szkołach zasad, między innymi w kwestii wyglądu w tym manicure. Restrykcje nie oznaczają, że paznokcie i dłonie mają być zaniedbane, a nie rzucać się w oczy. Dziś przedstawimy kilka naszych propozycji na manicure hybrydowy dla uczennicy, który zapewnia ładny wygląd dłoniom, a jednocześnie nie jest krzykliwy.

Manicure do szkoły

Paznokcie hybrydowe zapewniają trwałość na wiele dni, właśnie dlatego ta metoda stylizacji zyskała tak dużą popularność. Chodząc do szkoły, każda dziewczyna chce wyglądać dobrze, w tym mieć zadbane dłonie bez konieczności przeprowadzania codziennych zabiegów upiększających, właśnie dlatego trwała metoda hybrydowa jest często wybierana nawet wśród nastolatek. Wybór lakierów hybrydowych jest bardzo duży, dzięki temu każda wielbicielka może znaleźć kolor odpowiedni dla siebie, a przede wszystkim przystosowany do okazji, a nawet miejsca pracy lub właśnie szkoły. Paznokcie w delikatnych odcieniach zawsze wyglądają dobrze, nawet u uczennicy. Naturalne kolory można wzbogacić o wzorek lub ozdoby do paznokci, by wyrazić siebie i czuć się dobrze.

Półtransparentne bazy hybrydowe
Lakier w naturalnym kolorze jest idealną propozycją do stworzenia stylizacji, a wielozadaniowe półtransparentne bazy świetnie się w tym sprawdzają. Decydując się na lakier bazowy w kolorze, oszczędza się czas związany z wykonaniem stylizacji, ponieważ są to 2 produkty w jednym a czasem nawet 3, czyli baza, kolor i top. Tak pomalowane paznokcie wyglądają schludnie, bardzo naturalnie i z pewnością nie wzbudzą negatywnych odczuć u nauczycieli.

French Manicure
Aby urozmaicić manicure warto postawić na french, który zawsze wygląda elegancko. Aby nadać odrobinę wyrazistości stylizacji i polecamy małą odmianę od tradycyjnego zdobienia, czyli bardzo modny w ostatnim czasie french w kolorze, który będzie nadal bardzo subtelny, ale wzbogacony o nutkę szaleństwa.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

Naturalnie z błyskiem
Dla wszystkich wielbicielek błyskotek polecamy najnowszy trend, czyli Princess Nails. Takie paznokcie wyglądają bardzo delikatnie, ale jednocześnie pięknie połyskują w świetle. Zdobienie tego typu można wykonać przy użyciu żeli lub lakierów hybrydowych.

Manicure japoński
Są jeszcze szkoły, w których malowanie paznokci jest zabronione, w jakich sytuacjach warto zaopatrzyć się w zestaw do manicure japońskiego. Taki zabieg pielęgnuje paznokcie i nadaje im naturalny różowy kolor oraz wysoki połysk.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...