Lakiery do paznokci Manicure

Lakiery hybrydowe YOSHI - nowość!

Z pewnością wiele z Was zauważyło już, że w naszej ofercie na przełomie kilku ostatnich tygodni pojawiło się kilka nowych producentów lakierów hybrydowych. Wśród nowości znalazła się marka YOSHI, jedna z nowszych w świecie manicure. Zadbaliśmy o to, by wśród oferowanych przez nas produktów znalazły się polecane i najczęściej wybierane pozycje lakierów hybrydowych oraz żele do paznokci.

Produkty do manicure Yoshi

Ta marka nie jest jeszcze tak dobrze znana wśród lakierów hybrydowych, jak np. Semilac czy Neonail, ale powoli zdobywa swoją sławę i buduje pozytywną renomę. YOSHI powstało przy współpracy z doświadczoną stylistką i laureatką wielu prestiżowych nagród w dziedzinie manicure Dorotą Bujok. Produkty wyróżniają się wysoką jakością, w rozsądnej cenie, dzięki temu na lakiery hybrydowe YOSHI może pozwolić sobie każda wielbicielka manicure. Wybór kolorów oraz rodzajów produktów jest bardzo duży, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się te, które są najczęściej wybierane.

Lakiery YOSHI

Dostępne w wielu wariantach kolorowe lakiery hybrydowe są łatwe w aplikacji dzięki odpowiedniej gęstości oraz pigmentacji. Wystarczy 2 cienkie warstwy lakieru, aby zapewnić pełne krycie bez smug. Producent zadbał również o duży wybór produktów bazowych, wśród dostępnych w naszej ofercie znajduje się propozycja witaminowa oraz bazy hybrydowe Rubber. Kauczukowe produkty skradły serca wielbicielek manicure, są trwałe, pozwalają odbudować i wyrównać płytkę paznokcia, a ich śrdnio gęsta konsystencja nie zalewa skórek. Bazy Rubber YOSHI dostępne są w naturalnych odcieniach i sprawdzają się świetnie jako samoistny kolor oraz podkład pod wzorki. Wśród produktów znajdują się również topy hybrydowe, które zapewniają trwałość stylizacji i wykończenie według indywidualnych upodobań.

Żele do paznokci YOSHI

Naszą ofertę wzbogaciły żele budujące do paznokci w kilku wariantach kolorystycznych. To wytrzymałe produkty, które sprawdzają się nawet przy ekstremalnie długich paznokciach. Konsystencja żeli jest gęsta i samopoziomująca, dzięki temu można budować paznokcie "na raz", bez konieczności tworzenia szkieletu. Zaletą produktu jest również obniżona temperatura polimeryzacji, dzięki temu podczas utwardzania w lampie nie odczuwa się nieprzyjemnego pieczenia.

Wszystkie produkty do manicure YOSHI znajdziecie tutaj —> YOSHI. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą marką, ponieważ jest warta uwagi. Wysoka jakość, łatwość aplikacji i niewygórowana cena to największe atuty tych produktów.

Udostępnij:
Loading...