Lakiery do paznokci

Nowa kolekcja lakierów hybrydowych od Victoria Vynn!

Wśród produktów od Victoria Vynn znalazła się zupełna nowość! Kolekcja lakierów hybrydowych Anime świetnie wpisuje się we właśnie rozpoczynającą się wiosnę i z pewnością zostanie do z nami do lata. Producent zapewnił nam aż 8 energicznych, neonowych kolorów inspirowanych Anime, to jednak nie wszystko! W tych lakierach kryje się coś więcej! Czas odkryć tajemnicę!

Lakiery hybrydowe Anime od Victoria Vynn

Ta kolekcja to ciekawa paleta energetyzujących barw, które wyglądają świetnie zarówno w połysku, jak i w macie. Uwaga zdradzamy sekret! Te produkty świecą w ciemności! Fluorescencyjne właściwości lakierów to duże zaskoczenie. Stylizacja wystawiona na światło dzienne lub sztuczne nie zdradzają swojego sekretu, tylko nabierają mocy, by świecić w ciemności! Z tymi lakierami można wykonać niepowtarzalny imprezowy Look, który zaskoczy wszystkich! Jesteśmy pewni, że ta kolekcja bardzo szybko zagości w kolekcjach stylistek i wielbicielek hybryd, które wykonują manicure we własnym zakresie.Dostępne kolory
305 - delikatnie ocieplony błękit,
306 - odcień świeżej mięty,
307 - intensywnie żółty,
308 - jaskrawa pomarańcza,
309 - delikatnie ciepły róż,
310 - neonowy ekscytujący róż,
311 - intensywny róż z domieszką czerwieni,
312 - żywa romantyczna czerwień.

Jak wykonać stylizację przy użyciu lakierów hybrydowych Victoria Vynn Anime?

Wykonanie stylizacji tymi produktami nie różni się niczym od innych. Lakiery hybrydowe Anime można wykorzystywać w dwóch metodach: 3-stopniowym systemie HYBRID i 4-stopniowym systemie SOAK OFF. Wystarczy tylko 2 cienkie warstwy koloru, by zapewnić pełne krycie. Idealnie wyprofilowany pędzelek i średnio - gęsta konsystencja produktu sprawiają, że aplikacja odbywa się bardzo łatwo i bez zalewania skórek.

Mega Base Victoria Vynn - produkt, który pokochały nasze klientki

Victoria Vynn to producent lakierów hybrydowych, żeli do paznocki oraz preparatów i akcesoriów do manicure, który cieszy się popularnością w Polsce i na świecie. Bez wątpienia tę markę pokochały również klientki naszej hurtowni kosmetycznej. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszą się kolorowe lakiery hybrydowe, ale prawdziwą królową stała się baza Mega Base Victoria Vynn. Sukces tego produktu w ogóle nas nie dziwi, jest on niezawodny, zapewnia trwałość stylizacji, umożliwia nadbudowę i przedłużanie paznokci, a praca z nim jest wyjątkowo łatwa, dzięki konsystencji i samopoziomującej formule. Dodatkową zaletą Mega Base jest wybór kolorów, występuje ona w wersji bezbarwnej oraz półtransparentnej w kilku wariantach różu, beżu i bieli.

Udostępnij:
Loading...