Lakiery do paznokci

Nowe lakiery hybrydowe - luty

W minionym miesiącu znów nie zabrakło u nas nowości, producenci lakierów hybrydowych jak zawsze dopisali i stworzyli nowe kolekcje, które kuszą kolorami. Jesteśmy pewni, że każda wielbicielka manicure znajdzie kolory, które wpadną jej w oko, wśród nowości jest wiele kolorów, w tym brokatowych, nudziaków oraz intensywnych odcieni przywołujących wiosnę. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami, które już w swoim asortymencie ma nasza hurtownia kosmetyczna.

Lakiery hybrydowe Palu Rio de Janeiro
Karnawałowa propozycja od Palu to połączenie brokatu o różnej wielkości i kształcie z przezroczystą bazą daje wiele możliwości stylizacyjnych. Można dawkować do woli produkt i uzyskiwać wyjątkowy, pełen blasku efekt według własnych upodobań. Lakier można nałożyć zarówno na bazę - wystarczy tylko 2 warstwy, by uzyskać efekt pełnego, karnawałowego krycia lub na kolor zyskując za każdym razem inne wykończenie.Brokatowe lakiery Kabos Gelike
Produkty od Kabos Gelike polecane są dla osób z wrażliwą płytką paznokci i skórą, te lakiery hybrydowe sprawdzają się również u pań, którym zdarzało się reagować na tego typu produkty zmianami alergicznymi na skórze dłoni. W nowej kolekcji królują brokaty w wielu odsłonach kolorystycznych. Wśród dostępnych propozycji swoich faworytów znajda z pewnością Panie, które lubią zaszeleć oraz te, które stawiają na delikatny manicure. Idealna formuła zapewnia pełne krycie bez zalewania skórek i smug.

Bazy hybrydowe Neonail Modeling base Calcium
Wyjątkowy produkt, który już od pierwszej chwili zwrócił naszą uwagę, dlatego więcej o bazach hybrydowych od Neonail możecie przeczytać w naszym blogu. --> Nowość! Neonail baza hybrydowa Modeling Base Calcium

Lakiery hybrydowe NeoNail Simple One Step
To aż 5 stonowanych kolorów, które bezwzględnie przywołują wiosnę. To świetne rozwiązanie dla wszystkich pań, które wykonują manicure w domowym zaciszu i nie mają na tę czynność zbyt wiele czasu. Neonail Simple to formuła 3 w 1 zawierająca lakier, kolor i top. Wykonanie stylizacji przy użyciu produktów z tej linii jest bardzo łatwe, wystarczy nałożyć kilka warstw lakieru, utwardzającą każdą w lampie. Ilość warstw jest uzależniona od efektu, który chce się uzyskać.

Limitowana kolekcja lakierów od NEONAILi Who's the One? Yes, it's YOU!
To 4 bardzo miłosne propozycje, które na każdej kobiecie dodają seksapilu. Tymi kolorami można wyrazić uczucia. Limitowana kolekcja powstała z okazji walentynek. Te kolorowe lakiery hybrydowe to świetny prezent od Neonail dla wielbicielek manicure.

Udostępnij:
Loading...