Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także
Opis produktu
Claresa Cleaner Wipe Off 500ml
Profesjonalny Cleaner Wipe Off to niezastąpiony płyn do odtłuszczania i oczyszczania płytki paznokcia, który idealnie przygotowuje ją do dalszej stylizacji. Jego lekka, bezpieczna formuła skutecznie usuwa tłuszcz, kurz i pozostałości po wcześniejszym manicure, dzięki czemu powierzchnia paznokcia jest idealnie czysta i gotowa do nałożenia lakieru hybrydowego, żelu lub innych produktów do stylizacji. Dodatkowo produkt usuwa warstwę dyspersyjną, pozostawiając paznokcie gładkie i błyszczące.
To nie tylko płyn czyszczący, ale także preparat gwarantujący zwiększoną przyczepność produktów do płytki paznokcia, co przekłada się na dłuższą trwałość stylizacji. Cleaner Wipe Off działa błyskawicznie i niezawodnie – wystarczy jeden ruch, aby przygotować paznokcie do dalszych etapów pracy. Bezzapachowa formuła zwiększa komfort użytkowania, zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w domowym zaciszu.
Cechy produktu:
- dezynfekuje i odtłuszcza płytkę paznokcia
- usuwa warstwę dyspersyjną
- zapewnia wysoki połysk
- zwiększa przyczepność produktów
- bezzapachowy
- wydajny i szybki w działaniu
- idealny do użytku domowego i profesjonalnego
Ilość: 1 szt.
Pojemność: 500ml
Sposób użycia: Nanieś niewielką ilość cleanera na wacik bezpyłowy i przetrzyj nim powierzchnię naturalnej płytki paznokcia przed stylizacją w celu jej odtłuszczenia. Po zakończeniu stylizacji użyj cleanera do usunięcia warstwy dyspersyjnej z utwardzonego produktu.
Informacje o produkcie/producencie
Kraj producenta
Polska
Pełna nazwa producenta lub importera
4mass S.A.
NIP: 5242687753
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
Informacje o bezpieczeństwie
Ostrzeżenia:
- Tylko do użytku profesjonalnego.
- Może powodować reakcję alergiczną.
- Unikać kontaktu ze skórą.
- Przeczytać uważnie sposób użycia.
Polecamy również