Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także
Opis produktu
Victoria Vynn Lakier Hybrydowy Kolekcja LUNAglass
Przenieś się w sam środek słonecznego rozbłysku z lakierem hybrydowym GEL POLISH LUNAglass 414 Solar Halo od Victoria Vynn. Ten półtransparentny odcień o efekcie glass zachwyca świetlistym, żółto-złotym tonem, który przywodzi na myśl koronę słoneczną otaczającą gwiazdy. To kolor pełen energii, ciepła i blasku – idealny dla stylizacji, które mają promieniować wyjątkowym światłem.
Lakier najlepiej prezentuje się nałożony na srebrne „kocie oko”, które potęguje efekt głębi i nadaje paznokciom przestrzenny, lśniący charakter. Półtransparentna formuła pozwala budować natężenie koloru, a glassowe wykończenie tworzy wrażenie zanurzenia w szklistej tafli odbijającej światło niczym promienie słońca.
Dzięki lakierowo-żelowej konsystencji aplikacja jest niezwykle komfortowa – lakier sam się poziomuje, zachowując przy tym doskonałą trwałość i perfekcyjne przyleganie do bazy. Solar Halo to idealny wybór dla tych, którzy w stylizacji paznokci szukają czegoś więcej niż tylko koloru – chcą olśniewać.
Cechy charakterystyczne:
- półtransparentne wykończenie typu glass
- żółto-złoty odcień o słonecznym blasku
- średnio-gęsta konsystencja
- lakierowo-żelowa formuła
- samopoziomujący
- z warstwą dyspersyjną
- doskonała przyczepność do bazy
- najlepszy efekt przy użyciu bazy „kocie oko”
- klasyczny płaski pędzelek
- do utwardzania w lampie LED i UV
Kolor: Solar Halo
Ilość: 1 szt.
Pojemność: 8ml
Krycie: Pół-transparentne
Wykończenie: Glass
Warstwa dyspersyjna: tak
Rozpuszczalność w acetonie: tak
Czas utwardzania: 30–60 sekund
Sposób użycia: Opracuj płytkę paznokcia i nałóż bazę hybrydową, a następnie utwardź w lampie. W celu uzyskania głębi i blasku zastosuj jako bazę srebrny lakier z efektem „kociego oka” i również utwardź. Na tak przygotowaną powierzchnię nałóż cienką warstwę 414 Solar Halo, utwardź i powtórz czynność, jeśli chcesz zintensyfikować efekt. Zabezpiecz stylizację topem hybrydowym i utwardź.
Skład produktu: ACRYLATES COPOLYMER, 2-HYDROXYETHYL ACRYLATE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, SILICA [+/-] CI 45430, CI 77120, CI 19140, CI 77510.
Informacje o produkcie/producencie
Kraj producenta
Polska
Pełna nazwa producenta lub importera
VYNN GROUP Sp. z o.o.
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
Żwirowa 18, 05-506 Wilcza Góra
mail: [email protected]
Informacje nt. zdjęcia produktu
Zdjęcia zamieszczone w galerii mają charakter poglądowy. Rzeczywiste kolory produktów mogą się nieznacznie różnić, np. odcieniem, co może wynikać m.in. z indywidualnych ustawień kalibracji monitora lub wyświetlacza.
Informacje o bezpieczeństwie
Ostrzeżenia:
- nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu
- chronić przed dziećmi
- unikać kontaktu ze skórą lub z oczami
- w przypadku pojawienia się reakcji niepożądanych (np. zaczerwienienie, uczucie swędzenia lub pieczenia), należy przerwać stosowanie produktu
Polecamy również