P. Shine Zestaw Do Manicure Japońskiego

P. Shine Zestaw Do Manicure Japońskiego

Producent:
Inny
Kod produktu:
1427
129,00 zł
W ciągu ostatnich 14 dni kupiono: 33 szt.
Dostępny
Wysyłka od: 12,99 zł
Zadbaj o siebie teraz i zapłać za 21 dni!

Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także

Opis produktu

P. SHINE ZESTAW DO MANICURE JAPOŃSKIEGO 

ZESTAW ZAWIERA:

1 x  pastę „1 PASTE“ P.Shine (zielona) 8 g, - należy wcierać ją w naturalną płytkę paznokciową za pomocąspecjalnej polerki;

 1 x puder „2 POWDER“ P.Shine (różowy) 5 g - po zastosowaniu pasty P.Shine należy wcierać puder w naturalnąpłytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego polerki. W ten sposób zabezpieczamy składniki zawarte wpaście i pozwalamy im wniknąć w płytkę paznokciową;

1 x zieloną polerkę P.Shine  z jelonka, która używana jest do wcierania pasty P.Shine (kolor zielony) w naturalnąpłytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia;

1 x różową polerkę P.Shine z jelonka, która używana jest do wcierania pudru P.Shine (kolor różowy) w naturalnąpłytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia;

1 x pilniczek służący do skracania oraz matowienia paznokci przed wykonaniem zabiegu;

1 x plastikową szpatułkę służącą do nakładania pasty oraz pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórekprzed wykonaniem zabiegu;

3 x polerkę dwustronną.

JAPOŃSKI MANICURE

Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty.

Powstały efekt, to ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Jego wykonanie jest bardzo proste, dlatego każdy może wykonać go sam w domu. Czas trwania zabiegu w salonie kosmetycznym to około 30 minut. Średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

Zestaw Manicure Japoński "P.Shine" pozwala prawidłowo wykonać manicure japoński. 

OPIS ZABIEGU:

Zabieg Japońskiego Manicure jest nadzwyczaj prosty. Produkty są odpowiednio ponumerowane, informując o kolejności wykonywania zabiegu. Kolory opakowań pasty/pudru odpowiadają kolorom polerek, tak aby nie mylićrodzaju polerki przeznaczonej do odpowiedniego kosmetyku: pasty/balsamu lub pudru.

1) Pasta (zielone opakowanie „1 PASTE“) P.Shine - należy wmasować ją w płytkę paznokcia za pomocą specjalnej polerki. Mikroskopijne cząstki ścierne niwelują wszelkie nierówności, jednocześnie delikatnie peelingując płytkę. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Ruchy polerki oraz właściwości pasty powodują intensywniejsze ukrwienie łożyska. Dzięki temu od razu po zabiegu płytka ma piękny, zdrowy odcień. Pastę należy zabezpieczyć za pomocą pudru.

2) Puder (różowe opakowanie „2 POWDER“) P.Shine - nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder za pomocą polerki. Pasta zatrzymuje składniki zawarte w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie paznokcie zabezpieczone są przed czynnikami zewnętrznymi np. woda, detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni.

3) Zielona polerka wykonana ze skóry jelenia. 

Używana podczas zabiegu P.Shine do wcierania balsamu lub pasty (kolor zielony). Stosowanie innej polerki niż rekomendowana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.

4) Różowa polerka wykonana ze skóry jelonka. 

Używana podczas zabiegu P.Shine do wcierania balsamu lub pudru P.Shine (kolor różowy). Stosowanie innej polerki niż rekomendowana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.

5) Dwustronna polerka do zmatowienia płytki paznokcia przed wykonaniem zabiegu. Specjalnie dobrane ziarno nie narusza naturalnej struktury płytki.

6) Plastikowa szpatułka do nakładania pasty / pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek przed wykonanien zabiegu.

Naturalne zabezpieczenie i nadanie niepowtarzalnego blasku płytce paznokcia

Zabiegi przy użyciu preparatów P.SHINE stosuje się na kruche łamliwe i rozdwajające się paznokcie.

Dzięki składnikom i witaminom zawartym w paście P.Shine nakładanej za pomocą polerki P.Shine znacząco poprawiamy wygląd i twardość płytki paznokcia, dostarczając jednocześnie składników odżywczych macierzy, które głęboko wchłaniając się w płytkę paznokcia niwelują nierówności i pęknięcia.

Nie mniej ważnym składnikiem jest puder P.Shine, który prawidłowo wmasowany przy zastosowaniu różowej polerki P.Shine zabezpiecza wcześniej pokryte pastą P.Shine paznokcie przed niszczącym działaniem detergentów i nie dopuszcza do wypłukania składników, które dostarczyliśmy płytce paznokcia wmasowując pastę P.Shine.

Puder P.Shine utrwala również połysk, który utrzymuje się na paznokciach ok 2 tygodni

Aby kuracja przyniosła pożądany efekt zabiegi powinno się wykonywać do pełnego zrośnięcia płytki paznokcia średnio co 2-3 tygodnie.

WAŻNE !!! - należy pamiętać, aby przed wykonaniem zabiegu zdezynfekować ręce swoje i klientki a do matowienia płytki paznokcia stosować wyłącznie pilniczków P.Shine o bardzo drobnej gradacji, które nie uszkodzą i nie porysują płytki paznokcia klientki

Skład zestawu: pasta-8g; puder-5g; polerki- różowa, zielona, pilniczki 4szt, szpatułka do podpychania skórek i nakładania produktów 1szt

Informacja dla kupującego:

- Zamawiający i kupujący produkt do manicure japońskiego P.SHINE zostaje poinformowany i przyjmuje do wiadomości, iż produkt, który zamawia jest produktem do użytku profesjonalnego.

- Produkt przeznaczony do stosowania w gabinetach kosmetycznych, przez osobę przeszkoloną w zakresie używania i stosowania produktów do manicure japońskiego P.SHINE .

- Zakup i używanie produktu przez osoby nieposiadające uprawnień i wiedzy w zakresie stosowania produktu jest dokonane na wyłączne ryzyko kupującego.

Polecamy również

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Loading...