ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

MANICURE JAPOŃSKI P.Shine Duży Zestaw

Manicure japoński p.shine duży zestaw

Kod produktu: 1427

1427

Nowy produkt

99,00 zł

- +

ZESTAW DO MANICURE JAPOŃSKIEGO P. SHINE ZESTAW ZAWIERA: 1 x  pastę „1 PASTE“ P.Shine (zielona) 8 g, - należy wcierać ją w naturalną płytkę paznokciową za pomocąspecjalnej polerki;  1 x puder „2 POWDER“ P.Shine (różowy) 5 g - po zastosowaniu pasty P....
Czas wysyłki: 24h
Wysyłka od: 6,99 zł
Dostępność: Duża ilość
Zobacz pełny opis

DO TEGO PRODUKTU POLECAMY:

 
Więcej informacji
ZESTAW DO MANICURE JAPOŃSKIEGO P. SHINE

ZESTAW ZAWIERA:

  • 1 x  pastę „1 PASTE“ P.Shine (zielona) 8 g, - należy wcierać ją w naturalną płytkę paznokciową za pomocąspecjalnej polerki;
  •  1 x puder „2 POWDER“ P.Shine (różowy) 5 g - po zastosowaniu pasty P.Shine należy wcierać puder w naturalnąpłytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego polerki. W ten sposób zabezpieczamy składniki zawarte wpaście i pozwalamy im wniknąć w płytkę paznokciową;
  • 1 x zieloną polerkę P.Shine  z jelonka, która używana jest do wcierania pasty P.Shine (kolor zielony) w naturalnąpłytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia;
  • 1 x różową polerkę P.Shine z jelonka, która używana jest do wcierania pudru P.Shine (kolor różowy) w naturalnąpłytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia;
  • 1 x pilniczek służący do skracania oraz matowienia paznokci przed wykonaniem zabiegu;
  • 1 x plastikową szpatułkę służącą do nakładania pasty oraz pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórekprzed wykonaniem zabiegu;
  • 3 x polerkę dwustronną.

JAPOŃSKI MANICURE 

Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty.

Powstały efekt, to ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Jego wykonanie jest bardzo proste, dlatego każdy może wykonać go sam w domu. Czas trwania zabiegu w salonie kosmetycznym to około 30 minut. Średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

Zestaw Manicure Japoński "P.Shine" pozwala prawidłowo wykonać manicure japoński. 

OPIS ZABIEGU:

Zabieg Japońskiego Manicure jest nadzwyczaj prosty. Produkty są odpowiednio ponumerowane, informując okolejności wykonywania zabiegu. Kolory opakowań pasty/pudru odpowiadają kolorom polerek, tak aby nie mylićrodzaju polerki przeznaczonej do odpowiedniego kosmetyku: pasty/balsamu lub pudru.

1) Pasta (zielone opakowanie „1 PASTE“) P.Shine - należy wmasować ją w płytkę paznokcia za pomocą specjalnej polerki. Mikroskopijne cząstki ścierne niwelują wszelkie nierówności, jednocześnie delikatnie peelingując płytkę. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Ruchy polerki oraz właściwości pasty powodują intensywniejsze ukrwienie łożyska. Dzięki temu od razu po zabiegu płytka ma piękny, zdrowy odcień. Pastę należy zabezpieczyć za pomocą pudru.

2) Puder (różowe opakowanie „2 POWDER“) P.Shine - nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder za pomocą polerki. Pasta zatrzymuje składniki zawarte w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie paznokcie zabezpieczone są przed czynnikami zewnętrznymi np. woda, detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni.

3) Zielona polerka wykonana ze skóry jelenia. 

Używana podczas zabiegu P.Shine do wcierania balsamu lub pasty (kolor zielony). Stosowanie innej polerki niż rekomendowana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.

4) Różowa polerka wykonana ze skóry jelonka. 

Używana podczas zabiegu P.Shine do wcierania balsamu lub pudru P.Shine (kolor różowy). Stosowanie innej polerki niż rekomendowana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.

5) Dwustronna polerka do zmatowienia płytki paznokcia przed wykonaniem zabiegu. Specjalnie dobrane ziarno nie narusza naturalnej struktury płytki.

6) Plastikowa szpatułka do nakładania pasty / pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek przed wykonanien zabiegu.

 

16205875_1.jpg
 
Artykuły na blogu

Napisz opinię

Manicure japoński p.shine duży zestaw

Napisz opinię

Menu