DNKa Ultrabond Primer Do Paznokci 12ml

DNKa Ultrabond Primer Do Paznokci 12ml

Producent:
DNKa
Kod produktu:
20545
24,50 zł
W ciągu ostatnich 14 dni kupiono: 26 szt.
Dostępny
Wysyłka od: 14,49 zł

Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także

Opis produktu

DNKa' ULTRABOND BEZKWASOWY PRIMER DO PAZNOKCI 12 ML

Uniwersalny, bezkwasowy produkt do paznokci, który zwiększa przyczepność innych produktów do naturalnej płytki paznokcia.

Przeznaczony jest do cienkich i łamliwych paznokci, które są podatne na rozwarstwianie i odpryskiwanie lakierów.

DNKa' ultrabond jest bezkwasowy, więc nie zaburza równowagi pH płytki paznokcia. DNKa’ Ultrabond doskonale sprawdzi się przy łamliwych, cienkich paznokciach, skłonnych do rozdwajania się, zapobiegając odwarstwienia i odpryskom.

Ilość: 1 szt.

Pojemność: 12 ml

Rodzaj: bezkwasowy 

Sposób użycia:

Po zdjęciu poprzedniego materiału, opiłowaniu kształtu, zmatowieniu paznokci i wykonaniu manicure oraz odtłuszczeniu, nałóż cienką warstwę DNKa’ Ultrabond na naturalny paznokieć i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu przez 30-60 sekund. Unikaj kontaktu naskórkiem i  bocznymi wałami paznokci, aby zapobiec zalaniu materiału i powstawaniu odwarstwień.

Skład: 2-hydroxyethyl methacrylate, Ethyl Acetate.

Informacje o produkcie/producencie

Kraj producenta

Ukraina

Pełna nazwa producenta lub importera

Mariana Shchyrba, Nailsworldukraine Sp. z o.o.

NIP: 6762619296

Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu

Boya-Żeleńskiego 16, 35-105, Rzeszów

[email protected]

Polecamy również

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Loading...