Nails Company Primer Kwasowy 11ml

Nails Company Primer Kwasowy 11ml

Producent:
Nails Company
Kod produktu:
1526
25,00 zł
W ciągu ostatnich 14 dni kupiono: 39 szt.
Dostępny
Wysyłka od: 12,99 zł
Zadbaj o siebie teraz i zapłać za 21 dni!

Opis produktu

NAILS COMPANY PRIMER KWASOWY 11 ML (PŁYN WYTRAWIAJĄCY)

Niezbędny preparat do przygotowania naturalnej płytki przed zastosowaniem żeli, akryli i lakierów hybrydowych.  Należy do grupy wytrawiaczy kwasowych zalecanych do problematycznych paznokci. 

Niewielka kropla preparatu wystarczy do przygotowania płytki. Czas wchłaniania preparatu 30s. Szczególną uwagę należy zwrócić, aby Primer nie miał kontaktu ze skórkami. W przypadku mocno problematycznej płytki zaleca się stosować produkt z preparatem Natural Basic Key od Nails Company. Primer kwasowy to bardzo silny preparat. 

Pojemność: 11 ml

UWAGA !
PRIMER może zamarznąć w niskich temperaturach. W okresie zimowym, po rozpakowaniu paczki nie można otwierać PRIMERA. Ulegnie zniszczeniu pędzelek, który został powiązany wraz z zamarzniętym płynem.


Należy pozostawić go w temperaturze pokojowej, aż powróci całkowicie do płynnej konsystencji.

Dopiero po zmianie stanu w postać płynną można zacząć nakładać preparat na paznokieć. Takie zachowanie preparatu jest zupełnie normalne i nie zmienia to jego właściwości.

REKLAMACJE Z TEGO TYTUŁU NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE

Uwaga! Powłoka nakrętki może być lekko uszkodzona (chropowata) z uwagi na wadę fabryczną przy produkcji.

Polecamy również

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Loading...