Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także
Opis produktu
Slowianka Baby Boomer in Spray Limoncello 5g
Innowacyjny produkt do stylizacji paznokci, który umożliwia szybkie i efektowne wykonanie zdobienia Baby Boomer w odcieniu neonowej cytrynki, idealnym na letnie stylizacje. Baby Boomer Limoncello in Spray od Slowianka Nail Trends to delikatny neonowy proszek do opryskiwania paznokci, który zapewnia perfekcyjne przejście kolorystyczne między kolorem bazowym a neonowym, wolnym brzegiem. Produkt znacząco wzmacnia naturalne paznokcie, czyniąc je bardziej odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, co gwarantuje trwałe i perfekcyjne zdobienie.
Mikroskopijny proszek o wysokiej pigmentacji przeznaczony do aplikacji na mokre paznokcie pozwala na tworzenie płynnych przejść kolorystycznych. Produkt jest bezzapachowy, a jego szybkie osadzanie się minimalizuje ryzyko inhalacji. Dzięki opatentowanemu pojemnikowi, aplikacja proszku przypomina pracę z airbrushem, co zapewnia maksymalny komfort pracy stylisty paznokci.
Cechy charakterystyczne:
- Neonowy cytrynowy proszek do napylania
- Efekt płynnego przejścia tonalnego
- Bezzapachowy
- Proszek szybko osiada na powierzchni, minimalizując ryzyko inhalacji
- Opatentowane opakowanie imitujące działanie airbrusha
- Wzmacnia naturalne paznokcie
- Idealny do uzyskiwania neonowych gradientów
Specyfikacja techniczna:
- Kolor: Neonowa cytrynka
- Pojemność: 5g
- Krycie: Pełne
- Wykończenie: Neonowe
- Rozpuszczalność w acetonie: tak
- Czas utwardzania: 30-60 sekund
Sposób użycia:
- Przygotuj paznokcie: opracuj paznokcie naturalne i nałóż bazę hybrydową w cielistym kolorze lub stwórz sztuczne paznokcie z materiału coverowego.
- Na przygotowaną bazę nałóż cienką warstwę lakieru z kolekcji LipGloss od Slowianka Nail Trends w odcieniu nude, dopasowaną do koloru bazy lub żelu.
- Trzymając palec pod kątem 45° względem stołu, rozpyl spray na końcówkach paznokcia z odległości 15-20 cm.
- Aby uzyskać efektowne przejście tonalne, rozpylać proszek na początku bliżej środka paznokcia, a potem stopniowo przechodzić ku końcówce, zmniejszając odległość, by intensyfikować pigmentację na końcówkach.
- Po uzyskaniu pożądanego efektu, poczekaj 4 sekundy, aby proszek połączył się z mokrą hybrydą, a następnie umieść dłoń w lampie na 30 sekund.
Rekomendacja: Aby uzyskać bardziej stonowaną stylizację, odpyl końcówkę paznokcia i nałóż cienką warstwę koloru z kolekcji LipGloss. Na koniec nanieś top i utwardź zgodnie z instrukcją. Dla intensywniejszego efektu, nie przykrywaj paznokci żadnym kolorem, a po aplikacji topu utwardź zgodnie z instrukcją.
Informacje o produkcie/producencie
Kraj producenta
Polska
Pełna nazwa producenta lub importera
FORMULA CNF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 6793113511
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
Józefa Marcika 4, 30-443 Kraków
Mail: [email protected]
Polecamy również