Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także
Opis produktu
NaiLac Jelly Bottle Żel w butelce Naked
Jelly Bottle Naked na paznokciach wcale nie poczujesz się nago! Ten odcień ubierze Twoje paznokcie w pastelowo-różowy, delikatny odcień idealny do wiosennych stylizacji Sprawdzi się solo, wzmacniając przy tym naturalną płytkę i oczaruje w stylizacjach typu french.
To produkty 2 w 1, które zamknęliśmy w buteleczkach z pędzelkiem. Do ich aplikacji nie potrzebujesz dodatkowej bazy, dzięki czemu są jednocześnie bazą oraz żelem budującym, co zdecydowanie przyspiesza stylizację!Czas zyskasz też przy ich zdejmowaniu – Jelly Bottle to żele całkowicie rozpuszczalne, a do ich zdejmowania nie musisz używać frezarki.
Pokochasz je także za formułę, która sprawia, że stylizacje będziesz mogła nosić na paznokciach bezpiecznie dłużej niż 4 tygodnie!
Kolory – od nudziakowych po różowe – doskonale dopasują się do Twojego odcienia skóry, tworząc pożądany, naturalny efekt na paznokciach. Kupując Jelly Bottle, kupisz czas dla siebie, jak i swoich Klientek.
Właściwości Jelly Bottle:
- Błyskawiczne uzupełnienie stylizacji
- Szybkie i skuteczne zniwelowanie niedoskonałości paznokcia
- Solidne wzmocnienie naturalnej płytki
- Bezpieczna stylizacja nawet po 4 tygodniach noszenia
- Obłędne, dopasowujące się do odcienia skóry i płytki kolory
Specyfikacje techniczna:
Kolor: Naked
Pojemność: 7ml
Ilość: 1 szt.
Sposób użycia: Na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia nałóż bazę i utwardź w lampie UV/LED. Następnie zaaplikuj żel , budując lub wyrównując paznokieć według potrzeb. Utwardź w lampie UV/LED przez 60 sekund. W razie potrzeby opracuj masę pilnikiem, a stylizację zakończ topem.
Na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia nałóż bazę i utwardź w lampie UV/LED. Następnie zaaplikuj żel budując lub wyrównując paznokieć według potrzeb. Utwardź w lampie UV/LED przez 60 sekund. W razie potrzeby opracuj masę pilnikiem, a stylizację zakończ topem.
Skład produktu
Skład Acrylates Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Dimethicone, Microcrystalline Wax, Bentonite, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone +/- CI 15880, CI 73360, CI 77492, CI 77891, CI 77491, CI 77007, CI 77266
Informacje o produkcie/producencie
Kraj producenta
Polska
Pełna nazwa producenta lub importera
NAILAC s.c. Sylwia i Urszula Pfajfer
NIP: 7252155065
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
Senatorska 50/58-62, 93-192 Łódź
Informacje o bezpieczeństwie
Ostrzeżenia:
- Tylko do użytku profesjonalnego.
- Unikać kontaktu ze skórą.
- Unikać kontaktu z oczami.
- Przeczytać uważnie sposób użycia.
- Może powodować reakcję alergiczną.
- Zaprzestać stosowania przy wystąpieniu podrażnienia.
- Chronić przed dziećmi.
Informacje nt. zdjęcia produktu
Zdjęcia zamieszczone w galerii mają charakter poglądowy. Rzeczywiste kolory produktów mogą się nieznacznie różnić, np. odcieniem, co może wynikać m.in. z indywidualnych ustawień kalibracji monitora lub wyświetlacza.
Polecamy również