Opis produktu
Elarto Żel Budujący Candy Rose 50g
Produkt ten doskonale nadaje płytkom paznokciowym zdrowy i naturalny wygląd, jednocześnie skutecznie maskując wszelkie niedoskonałości. Możesz z powodzeniem wykorzystać go zarówno do przedłużania paznokci na formie (szablonie), jak i na tipsie, a także do wzmocnienia naturalnych paznokci.
Jego gęsta konsystencja sprawia, że produkt ten nie rozlewa się na skórki, dzięki czemu jest idealny do budowania paznokci oraz tworzenia szkieletu. Jest twardy, stabilny i nie rozpręża się zachowując naturalny tunel. Ponadto, jest łatwy do opracowania.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się użycie go w połączeniu z żelem bazowym, takim jak mlecznoróżowy żel elarto Basic Pink lub żelową bazą witaminową Base Pro 7.
Produkt doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości płytki paznokcia i jest odpowiedni dla stylistek i stylistów na różnych poziomach zaawansowania.
Candy Rose świetnie sprawdza się jako baza pod stylizacje typu french i babyboomer.
Jest idealny do frencha konstrukcyjnego i przecieranego oraz doskonale nadaje się do techniki bez piłowania. Jego delikatny, naturalny kolor nadaje paznokciom zdrowy wygląd, a jednocześnie gwarantuje super mocne przedłużenie na formie.
Zastosowanie:
- Żel budujący Candy Pink wymaga użycia żelu bazowego. W tym celu, na odpowiednio przygotowany paznokieć, nałóż cienką warstwę / wcierkę żelu elarto Basic Pink lub bazy z biotyną elarto Base Pro 7.
- Na tak przygotowaną powierzchnię nałóż warstwę budującą żelu Candy Pink i utwardź w lampie. Proces utwardzania zajmie Ci 60-90 sekund w lampie UV LED (405nm) lub 120 sekund w lampie UV 36W.
- Przemyj warstwę dyspersyjną wacikiem bezpyłowym, nasączonym płynem odtłuszczającym elarto Cleaner & Prep.
Ilość: 1 szt.
Kolor: Rose
Odcień: Różowy
Pojemność: 50g
Krycie: 80%
Informacje o produkcie/producencie
Informacja o kraju produkcji: kraj, w którym produkt został wyprodukowany.
Polska
Pełna nazwa producenta lub importera
elarto Elżbieta Trzeciak
NIP: 573-171-22-26
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
ul. gen. Leopolda Okulickiego 84/49, 42-218 Częstochowa
Informacje o bezpieczeństwie
Ostrzeżenia:
- Tylko do użytku profesjonalnego.
- Unikać kontaktu ze skórą.
- Proszę uważnie przeczytać sposób użycia.
- Może powodować reakcję alergiczną.
- Unikać kontaktu z oczami.
- Chronić przed dziećmi.
Informacje o bezpieczeństwie
brak
Pełna nazwa producenta lub importera
SILVER Sp. z o.o.
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
ul. Przylesie 5, 55-220 Miłoszyce
Email: [email protected]
Informacja o kraju produkcji: kraj, w którym produkt został wyprodukowany.
Polska
Polecamy również