Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także
Opis produktu
SPN Nails Żel Builder Bottle Cream Miss Sweetie 10ml
Builder Bottle Cream Miss Sweetie to kwintesencja kobiecości zamknięta w butelce – subtelny, pastelowy róż z opalizującymi drobinkami, który kusi delikatnością i elegancją. Żel w butelce został zaprojektowany tak, by ułatwić pracę każdej stylistce – jego samopoziomująca formuła pozwala na perfekcyjne rozprowadzenie produktu bez zalewania skórek, a jego konsystencja umożliwia łatwe modelowanie i budowanie paznokci o naturalnym kształcie.
Miss Sweetie to idealny wybór dla miłośniczek delikatnych, romantycznych stylizacji. Odcień ten doskonale sprawdzi się w manicure ślubnym, babyboomerze, princess nails czy czystych, subtelnych stylizacjach, w których liczy się elegancja i wyrafinowanie. Żel zapewnia wyjątkową trwałość i elastyczność, dzięki czemu stylizacja pozostaje nienaganna przez wiele dni.
Dla najlepszego efektu rekomendujemy użycie wcierki z bazy 701 Bonder Base jako pierwszego kroku w stylizacji.
Cechy charakterystyczne produktu:
- cechy charakterystyczne produktu
- subtelny róż z opalizującymi drobinkami
- idealny do ślubnych i romantycznych stylizacji
- brak konieczności piłowania po utwardzeniu
- formuła bez HEMA i Di-HEMA
- wegański skład
- samopoziomująca konsystencja
- wysoka elastyczność i trwałość
- doskonała przyczepność do naturalnej płytki
Specyfikacja techniczna:
- Kolor: Miss Sweetie
- Ilość: 1 szt.
- Pojemność: 10ml
- Krycie: Średnie (warstwowe)
- Wykończenie: Mleczne / Z Drobinkami
- Warstwa dyspersyjna: tak
- Rozpuszczalność w acetonie: nie
- Czas utwardzania: 60 sekund
Sposób użycia: Na wcześniej przygotowaną i zmatowioną płytkę paznokcia zaaplikuj cienką warstwę bazy 701 Bonder Base i utwardź. Następnie nałóż warstwę żelu Builder Bottle Cream, budując kształt paznokcia. Utwardź w lampie Dual LED przez 60 sekund. Stylizacja nie wymaga piłowania – możesz przejść od razu do aplikacji topu lub zdobień.
Informacje o produkcie/producencie
Pełna nazwa producenta lub importera
Grupa Beautica Sylwia Pfajfer
NIP: 7282479855
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
Senatorska 50/58-62, 93-192 Łódź
Informacje nt. zdjęcia produktu
Zdjęcia zamieszczone w galerii mają charakter poglądowy. Rzeczywiste kolory produktów mogą się nieznacznie różnić, np. odcieniem, co może wynikać m.in. z indywidualnych ustawień kalibracji monitora lub wyświetlacza.
Polecamy również