FARMONA Zestaw Prezentowy
Podaruj sobie lub Twoim bliskim chwilę relaksu i luksusu z zestawem prezentowym FARMONA, stworzonym specjalnie z myślą o wyjątkowych kobietach. Ten starannie dobrany komplet kosmetyków do pielęgnacji dłoni i ciała to doskonały wybór – pełen ciepła, troski i zapachu kwiatowej elegancji.
W zestawie znajdują się trzy uzupełniające się produkty, które zadbają o skórę dłoni i ciała, zapewniając jej miękkość, odżywienie i piękny zapach:
- Witaminowy balsam-maska do dłoni, paznokci i skórek (50 ml) – intensywnie regeneruje i nawilża, wzmacniając paznokcie i wygładzając skórki
- Galaretka peelingująca do dłoni (300 ml) – skutecznie usuwa martwy naskórek, pozostawiając dłonie jedwabiście gładkie
- Perfumowany krem do rąk i ciała Beauty (300 ml) – długo utrzymujący się zapach i odżywcza formuła sprawiają, że skóra jest miękka i pachnąca przez cały dzień
Zestaw FARMONA to idealne połączenie skutecznej pielęgnacji i zmysłowej przyjemności, które każdy doceni i pokocha od pierwszego użycia.
Sposób użycia:
Peeling: nanieś galaretkę na mokre dłonie i delikatnie masuj przez 1–2 minuty, następnie spłucz wodą.
Maska-balsam: wmasuj niewielką ilość produktu w skórę dłoni, paznokcie i skórki, pozostaw do wchłonięcia.
Perfumowany krem: aplikuj na suchą skórę dłoni i ciała, wmasuj aż do całkowitego wchłonięcia.