Tarki do pedicure

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

TARKI DO PEDICURE

Perfekcyjnie wykonany zabieg umożliwiają profesjonalne akcesoria do pedicure. W naszej hurtowni kosmetycznej dostępny jest szereg produktów, które pozwalają idealnie opracować stopy zarówno w profesjonalnym gabinecie podologicznym, pedicure, jak i w zaciszu domowym. Gładkie stopy zapewniają uczucie komfortu w domu, a przede wszystkim w miejscach publicznych np. na basenie, podczas urlopu lub w ciepłe dni, gdy zazwyczaj odkrywa się stopy i nosi klapki, lub sandały.

Tarki do pięt

Tego narzędzia bez obaw można używać nie tylko w salonie kosmetycznym, ale również w domu w celu codziennej pielęgnacji stóp. W przypadku jakichkolwiek problemów, związanych ze skórą na stopach, warto udać się do profesjonalisty, jednak w niektórych sytuacjach przyda się mieć pod ręką narzędzie takie jak tarka do pięt, by poradzić sobie ze zrogowaciałym naskórkiem w warunkach domowych. To narzędzie w salonach kosmetycznych zazwyczaj jest stosowane w ostatnim etapie pedicure do wygładzania skóry po przeprowadzonych zabiegach złuszczających. W niektórych przypadkach używa się również frezarki do pedicure, wszystko jest zależne od indywidualnych upodobań osoby wykonującej pielęgnację oraz potrzeb skóry.

Ekologiczna drewniana tarka do stóp

Narzędzie sprawdza się idealnie podczas usuwania martwego naskórka zarówno w domowym zaciszu, jak i w profesjonalnym salonie pedicure. Zaletą narzędzia jest naturalny materiał, z którego zostało wykonane. Drewno po zużyciu nie stanie się kolejnym plastikowym zanieczyszczeniem, aspekty ekologiczne również pozytywnie wpływają na wizerunek salonu kosmetycznego. Drewniana tarka do stóp dobrze leży w dłoni i pozwala wygodne użytkowanie w każdych warunkach.

Tarka do stóp pilnik nano szkło

To innowacyjny produkt, który pozwala w łatwy i bezpieczny sposób usunąć martwy naskórek. Traki można używać zarówno na sucho, jak i na mokro, zgodnie z indywodualnymi upodobaniami. Zaletą tego narzędzia jest możliwość wielokrotnej go użytku. Po skończonym zabiegu tarkę z nano szkła można wyczyścić z resztek martwego naskórka i poddać dezynfekcji. Nie polecamy dzielenia się pilnikiem z innymi domownikami ze względów higienicznych.

Wymienne wkłady naklejki do pedicure

To kolejny produkt odpowiedni dla zwolenników ekologii. Wymienne wkłady do tarki wystarczy przykleić w odpowiednim miejscu przed rozpoczęciem pedicure, a po zakończeniu odkleić i wyrzucić do kosza. Wystarczy mieć jeden uchwyt wielorazowego użytku, by wymieniać na nim jednorazowe akcesoria do pedicure w postaci naklejki i móc wykonywać wiele zabiegów. Takie narzędzie jest praktyczne, pozwala zmniejszyć ilość powstałych po zabiegu odpadów oraz zniwelować koszt narzędzi wykorzystywanych w salonie kosmetycznym.

Ostrze do skalpela

Jest to narzędzie profesjonalne używane najczęściej w gabinetach podologicznych w celu usunięcia martwego naskórka ze stóp. Ostrza do skalpela są dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki temu można je indywidualnie dobierać do wykonywanych czynności. Produkty wykonane są w wysokiej jakości stali, pakowane pojedynczo w higieniczną folię, a następnie w wielopaki. Ostrza do skalpela są jałowe, poddawane sterylizacji radiacyjnej promieniami Gamma, to zapewnia bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Narzędzie nie sprawdzi się w użytku domowym, wymaga ono doświadczenia oraz wiedzy podczas stosowania.

Omega do pięt

Produkt precyzyjnie usuwa zrogowaciały naskórek z pięt. Omega wykonana jest z wysokiej jakości stali, w niektórych modelach występuje plastikowa rączka. Do prawidłowego użytkowania produktu niezbędne są dedykowane żyletki do omegi, które umieszcza się w wyznaczonym do tego miejscu. Za pomocą zamocowanej żyletki martwy naskórek jest usuwany, a skóra pozostawiona gładka i przyjemna w dotyku.

Loading...