Separatory, klapki i wałeczki do pedicure

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

KLAPKI, WAŁECZKI, SEPARATORY

Zadbane stopy to zupełna podstawa w szczególności w okresie letnim, gdy odkrywa się dużo więcej ciała i z przyjemnością nosi klapki oraz sandały. W celu zadbania o stopy warto wybrać się do profesjonalnego gabinetu pedicure lub podologicznego, by mieć pewność, że zabieg upiększający zostanie prawidłowo wykonany. W każdym gabinecie tego typu niezbędne są jednorazowe separatory i klapki, które zapewnią komfort pracy oraz bezpieczeństwo klientom i pacjentom. Jednorazowe produkty to podstawa bezpieczeństwa w takich miejscach, chronią one przed chorobami bakteryjnymi i grzybiczymi, które mogą być przenoszone w przypadku gdy używane są akcesoria do manicure wielorazowe, bez przeprowadzania odpowiedniego procesu dezynfekcji i sterylizacji.

Klapki jednorazowe

Takie obuwie w swoim ekwipunku powinna mieć każda kosmetyczka, ale również każdy podolog. Zdarza się, że w czasie wykonywanego zabiegi klient lub pacjent musi nagle wstać i wyjść np. do toalety, lub w celu zaczerpnięcia świeżego powietrza, w takich chwilach sprawdzają się jednorazowe japonki. Chodzenie w takim obuwiu nie jest zbyt wygodne, ale ma się pewność, że klient nie założy własnych butów i np. nie popsuje niedokończonej stylizacji oraz będzie czuł się zaopiekowany. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są jednorazowe klapki japonki w wielu kolorach do wyboru w wielopakach o różnej wielkości.

Separatory do pedicure

To bardzo wygodny sposób na odseparowanie od siebie palców podczas wykonywanego zabiegu. Produkt sprawdza się zarówno w salonie kosmetycznym, jak i gabinecie podologicznym. Dzięki separatorom malowanie paznokci u stóp jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Polecamy również wykorzystywanie tego jednorazowego produktu w warunkach domowych. Z pewnością każdy, kto choć raz malował paznokcie u stóp, borykał się z trudnością dokładnego ich domalowania, a dodatkowo brudzenia się palców o świeżo pomalowane paznokcie, separatory pozwalają tego uniknąć i nawet w warunkach domowych stworzyć perfekcyjny pedicure.

Wałeczki separatory do stóp

Jednorazowe produkty w formie wałeczków są bardzo wygodne w użytkowaniu i ekonomiczne. Wałeczek wystarczy włożyć między ciasno ułożone palce, by je odseparować, w przeciwieństwie do dużych separatorów nie trzeba umieszczać ich między wszystkimi palcami, tylko tymi, które tego wymagają. Wszystkie niezbędne jednorazowe akcesoria do pedicure, są dostępne w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej. Zapraszamy na zakupy zarówno profesjonalistów, jak i osoby, które wykonują zabiegi we własnym zaciszu domowym.

Loading...