Proszki Tytanowe

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie
Sortuj

PUDRY TYTANOWE DO PAZNOKCI

Wizytówką kobiet i mężczyzn są dłonie a w szczególności zadbane paznokcie, które powinny być idealnie wypielęgnowane. Aby zadbać o skórę, warto systematycznie stosować kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji rąk. A jak sprawić, aby nasze paznokcie stały się synonimem kobiecego piękna i przyciągały spojrzenia? Z pewnością warto poświęcić im trochę uwagi. Można wybrać się do specjalisty lub przeprowadzić pełnowartościowy zabieg we własnym zaciszu domowym. Polecamy wymoczyć w wodzie z cytryną, posmarować skórki oliwką, a potem delikatnie odsunąć od płytki paznokcia i wyciąć cążkami specjalnie do tego przeznaczonymi. Idealne paznokcie powinny być nieco dłuższe niż opuszki palców, lekko zaokrąglone, ale tak naprawdę kształt zależy od naszych upodobań. Efekt można w łatwy sposób wystarczy pilniczek do paznokci o odpowiedniej gradacji (do naturalnych paznokci polecamy 180-240). Jednak co można zrobić, aby płytka paznokcia była równa, pełna blasku i nie wymagała ponownej aplikacji produktów co kilka dni? Odpowiedzią na to pytanie są proszki tytanowe, które są dostępne w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej.

Manicure tytanowy

Pielęgnacja paznokci to jedna z rzeczy, na które warto poświęcić czas, a nadanie im kolorytu to prawdziwa frajda. W naszej ofercie jest wiele rodzajów lakierów, lakierów hybrydowych oraz akryli sypanych, czyli inaczej pudrów do manicure tytanowego. Jak wybrać ten odpowiedni? Do wyboru jest wiele rodzajów pudrów, począwszy od zbliżonych barwą do naturalnej, poprzez różowe i niebieskie na klasycznej czerwieni kończąc. Warto postawić na jakość, którą zapewniają pudry tytanowe Kabos, by cieszyć się perfekcyjnym manicure przez wiele dni.

Dlaczego puder, a nie paznokcie hybrydowe?

Akryl sypany z domieszką tytanu nie utwardza się na płytce paznokcia pod wpływem światła, jak ma to miejsce w przypadku lakierów hybrydowych, a pod wpływem powietrza. Puder tworzy warstwę ochronną na paznokciu, wzmacniając go i zabezpieczając przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jakie to ma znaczenie? Takie, że puder nie obciąża tak bardzo paznokcia, czyniąc go tym samym bardziej naturalnym.

O czym warto pamiętać przy wyborze pudru tytanowego?

Pod wpływem powietrza produkty szybko wysychają, dlatego należy pamiętać o starannym zakręcaniu buteleczek z bazą oraz aktywatorem. Pędzelki do ich nakładania stają się twarde, co utrudnia nałożenie preparatów na paznokieć, także należy dbać o ich czystość. Można zmiękczyć je oliwką do skórek, tak jak w przypadku, kiedy pozostałości na szyjce buteleczek powodują trudność w ich otwarciu.

Czy manicure tytanowy można wykonać samodzielnie?

Zdecydowanie tak. Jest to świetna alternatywa dla hybrydy, czy też zwykłego lakieru. Największą zaletą tego rodzaju manicure, jest to, że nie niszczą płytki paznokcia, są dla nich bezpieczne i można je wykonywać we własnym zakresie. Manicure tytanowy utrzymuje się aż 4-5 tygodni, co oznacza. Warto zaznaczyć, że przy robieniu tego typu manicure używamy proszku, który jest kolorem i sam wysycha, co oznacza, że nie potrzebujemy posiadać lampy UV.

Co zatem będzie nam potrzebne do wykonania manicure tytanowego?
Niezbędnymi rzeczami są: odtłuszczacz, baza, top - nabłyszczacz oraz aktywator. Najważniejszy jest kolorowy puder (dwutlenek tytanu).

Manicure tytanowy - krok po kroku

1. Po nadaniu odpowiedniego kształtu należy odtłuścić paznokcie.
2. Następnie, na całą płytkę paznokcia precyzyjnie nakładamy żel bazowy.
3. Najprzyjemniejsza część- wkładamy palce do pojemnika z kolorowym pudrem i czekamy, aż wyschnie. Należy pamiętać, że puder do manicure tytanowego przykleja się tylko w miejsce, które jest pokryte bazą, dlatego tę część manicure należy wykonać z dużą dokładnością.
4. Kiedy pierwsza warstwa wyschnie, dla uzyskania równomiernego koloru nakładamy drugą.
5. Jako kolejny etap aplikujemy aktywator, który przyspiesza wysychanie pudru.
6. Całość pokrywamy żelem nabłyszczającym, by utrwalić i nadać pięknego blasku.

Loading...