ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Lakiery hybrydowe magnetyczne

Cofnij do: Neonail
  Producenci
  Cena
  Pojemność (g/ml)
  Rodzaj lakieru
  Kolor
  Właściwości
  Krycie
  Wykończenie
  Lampa
  Akcesoria
  Filtruj
  • Lakier hybrydowy magnetyczny Cat Eye 5D Neonail 6ml
  • 1 Review
   Lakier hybrydowy magnetyczny Cat Eye 5D Neonail 6ml
  • Lakier hybrydowy magnetyczny Cat Eye 5D Neonail 6ml

  Lakiery magnetyczne NeoNail

  Neonail lakiery hybrydowe magnetyczne, nazywane potocznie jako kocie oko- Cat Eye (lakier ten ma udawać cymofan, czyli minerał ze względu na swoje właściwości i wygląd nazywany często "kocim okiem").

  Neonail Cat Eye to lakier hybrydowy, umożliwiający tworzenie trójwymiarowych zdobień z efektem kociego oka. Sprawdzi się idealnie jako dodatek do paznokci w jednym kolorze, czy też możemy pomalować nim paznokcie u całej dłoni. W połączeniu z lakierem hybrydowym, najlepiej w kolorze czarnym zyskamy wyrazistość i trwałość. Dzięki swojej niebanalnej formule w prosty sposób możemy uzyskać efekt, który ozdobi nasze dłonie. 

  Lakiery hybrydowe magnetyczne NeoNail

  Kocie oko spowoduje, że każda Twoja stylizacja będzie wyglądała zjawiskowo. Doda odrobiny pazura nawwet eleganckiej stylizacji. Ta unikatowa formuła, sprawi, że zechcesz powracać do niej o każdej porze roku, przy każdym ważniejszym wydarzeniu w Twoim życiu. Jest jednocześnie elegancka jak i wzbudzająca ciekawość. Kocie oko skrywa w sobie pewną tajemnicę, odkrywa kobiecość i podkreśla seksapil. To intrygujące cudo, które możesz wyczarować sama w każdej chwili. Co ciekawe do uzyskania tego niezwykłego efektu potrzebujesz jedynie lakieru magnetycznego oraz magnesu, który pozwoli Ci wyczarować trójwymiarowe zdobienie- Cat Eye.

  Lakiery magnetyczne NeoNail

  Zbliżając magnes do paznokcia w różnych punktach, masz możliwość uzyskania za każdym razem innego kierunku powstawania przejść kolorystycznych. Na paznokciu powstanie ciekawy efekt przypominający kocie oko, dzięki temu, że drobinki lakieru przesuną się w miejsce gdzie skupił je magnes. Wszystkie techniki są tutaj dozwolone: magnetyczne ombre, wzorki pionowe, poziome, magnetyczne kwiaty, kropki, cętki oraz wiele innych kombinacji.

  Wszystko zależy od inwencji twórczej, która rodzi się w głowie każdej z nas. Jeśli chodzi o magnes możemy kupić go także z lakierami jako magnetyczny długopis lub prostokątny magnes na patyczku. Jest to prosty, ale niesamowicie efektowny pomysł na stylizacje paznokci. Zdobienie robi się banalnie prosto, zatem to idealna opcja nawet dla początkującej i każdej kobiety, która nie ma zbyt wiele czasu na skomplikowany manicure.

  Lakier hybrydowy magnetyczny NeoNail

  Zastosowanie:
  1. Pierwszą czynnością, którą wykonujemy jest delikatne zmatowienie płytki paznokcia blokiem polerskim.
  2. Kolejno odtłuszczamy paznokieć stosując cleaner.
  3. Nakładamy cienką warstwę HARD BASE i utwardzamy w lampie UV (według tabeli).
  4. W celu osiągnięcia głębi koloru, nakładamy początkowo ciemny kolor (najlepiej czarny) lakieru hybrydowego na paznokieć i utwardzamy w lampie UV ok. 2 minuty (im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania).
  5. Następnie nakładamy drugą warstwę lakieru hybrydowego i utwardzamy w lampie. Pozwoli to uzyskać głębię koloru.
  6. Przed użyciem lakieru magnetycznego należy wstrząsnąć buteleczką. Kolejno nakładamy cienką warstwę lakieru Cat Eye, po czym zbliżamy magnes w odpowiadającym nam kierunku na odległość 0,5 cm od płytki paznokcia. Magnes trzymamy około 5 sekund a następnie utwardzamy w lampie.
  7. Dla uzyskania wyrazistszego efektu powtarzamy czynność z lakierem magnetycznym i magnesem. Utwardzamy w lampie
  8. Nakładamy warstwę HARD TOP, aby uzyskać połysk. Utwardzamy w lampie UV i przemywamy cleanerem.
  9. Chcąc ściągnąć z paznokci lakier, powinniśmy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę. Później stosujemy aceton, który pomoże nam pozbyć się lakieru hybrydowego. (nanosimy aceton na folię Foil Nail Wraps bądź stosujemy wacik i przykrywamy nim paznokieć. Kolejno owijamy go folią aluminiową i pozostawiamy na okres ok. 10 min.

  W przypadku, kiedy na paznokciach pozostaną resztki lakieru hybrydowego, powinniśmy usunąć je za pomocą drewnianego patyczka lub metalowego kopytka, ale należy pamiętać, by robić to delikatnie i nie uszkodzić płytki paznokcia.

  Menu

  Lewo
  Prawo