• Pojemniki/dozowniki
  Pojemniki/dozowniki

  Pojemniki, dozowniki na cleaner, zmywacz do manicure


  Dozowniki i pojemniki do manicure to wyjątkowo praktyczna pomoc w codziennej pracy. Szczególnie docenią je salony kosmetyczne, w których duże znaczenie ma dobra organizacja, szybkość wykonania i poręczność. Sprawdzą się również w domu do praktycznego segregowania i bezpiecznego przechowywania naszych akcesoriów do paznokci. W ofercie posiadamy kilka rodzajów takich akcesoriów.

  Dozowniki do zmywaczy / cleanerów z pompką


  Bez takiego dozownika trudno wyobrazić sobie codzienną pracę manicurzystki. Dzięki niemu odmierzamy odpowiednią ilość płynu bezpośrednio na wacik naciskając pompkę jedną ręką. Pomaga to oszczędzić czas i wyeliminować konieczność ciągłego podnoszenia, odkręcania i zakręcania butelki ze zmywaczem lub cleanerem. Poza tym nie ma ryzyka, że płyn rozleje się podczas używania. Dozownik bardzo stabilnie stoi podczas naciskania pompki. Opakowania mają idealnie poręczna pojemność – 150 ml.

  W salonie taki dozownik umożliwia dodatkowe oszczędności. Płyny do manicure kupowane są często w bardzo dużych zasobnikach, których cena jest bardziej ekonomiczna. Wystarczy przelać z nich odpowiednią ilość płynu do dozownika. Poza tym podczas pracy podawana jest stała, idealnie odmierzona ilość płynu, przez co nie jest on używany niepotrzebnie i marnowany. Nie bez znaczenia jest również higieniczność takiego rozwiązania ponieważ tylko potrzebna ilość płynu wydostaje się ze środka na pompkę i stamtąd jest zbierana przez wacik. W ofercie do wyboru są różne kolory, dzięki czemu możemy nawet dobrać dozownik do wystroju salonu kosmetycznego.

  Pojemniki na cyrkonie i inne ozdoby

  Pojemniki na ozdoby to bardzo praktyczne rozwiązanie zarówno dla salonów jak i wielbicielek samodzielnego zdobienia paznokci. Do wyboru mamy dwa rodzaje – pojedyncze okrągłe pojemniczki w kompletach 12 sztuk lub pojemnik typu karuzela. W tym drugim znajdziemy dwanaście przegródek na różne akcesoria, jak cyrkonie czy cekiny.

  Pojedyncze pojemniki o pojemności 3 gramów świetnie sprawdzą się również przy przechowywaniu brokatu. Karuzela natomiast jest bardzo przydatna w salonie ponieważ łatwo pokazać klientkom wybór ozdób zgromadzonych w jednym miejscu. Przegródki uniemożliwiają mieszanie się drobnych elementów. Przesuwając wieczko otwieramy tylko wybrany rodzaj dekoracji lub zamykamy całość uniemożliwiając rozsypanie się zawartości. Pojemniki wykonane są z wysokiej jakości, idealnie przezroczystego materiału, dzięki czemu każda ozdoba jest dobrze widoczna.

  Pojemniki do dezynfekcji

  Higiena po podstawowy wymóg w każdym salonie kosmetycznym. Wszystkie narzędzia muszą zostać idealnie odkażone po użyciu. Dlatego pojemniki do dezynfekcji są obowiązkową pozycją. Pojemniki wyposażone są w pokrywkę, dzięki której nie roznosi się zapach płynu do dezynfekcji kiedy pojemnik nie jest używany. Minimalizuje również możliwość rozlania płynu. Obecne w zestawie sitko umożliwia zanurzenie narzędzi w płynie dezynfekującym i wyjęcie ich do wyschnięcia. Po wyjęciu pojemnik zamykamy i gotowy jest do ponownego użycia. Pojemniki do dezynfekcji są nieduże, a więc poręczne i mieszczą wszystkie używane w salonach narzędzia jak nożyczki, radełka, cążki, frezy.

  Aplikator do tasiemek

  Aplikator, nazywany też dyspenserem, to innowacyjny pojemnik na samoprzylepne tasiemki do zdobienia paznokci. Tasiemki są popularnym narzędziem pracy manicurzystek. Pozwalają wykonać efektowne wzory na paznokciach. Dostępne są w formie szpul. Aplikator do nich to świetne i poręczne rozwiązanie. Składa się z dwóch części. Wystarczy nałożyć na jedną z nich szpulę z nitka i zamknąć całość. Teraz można w prosty sposób nakładać ozdobę na paznokcie. Łatwo używać go nawet samodzielnie, podczas wykonywania manicure w domu.

  Aplikatory wykonano z trwałego, przezroczystego plastiku, dzięki czemu kolor nitki jest doskonale widoczny, co daje możliwość szybkiego wyboru przez klientkę. Dostosowane są do standardowych tasiemek o szerokości 1 milimetra.

 • Szablony do przedłużania
  Szablony do przedłużania

  Szablony do przedłużania paznokci

  Szablony do przedłużania paznokci, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, umożliwiają szybkie i łatwe przedłużenie naturalnej płytki paznokcia. Obecnie stanowią najpopularniejszą alternatywę tipsów, używaną przez kosmetyczki na całym świecie. Szablony dostosowują się do kształtu paznokci i pozwalają na dowolone formowanie żelu, celem uzyskania naturalnie wyglądającej, nadbudowanej płytki. Praca na nich jest na tyle wygodna, że poradzą sobie z nim nie tylko profesjonaliści, ale również osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z manicure.

  Szablony jednorazowe do paznokci

  W profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w przypadku użytku domowego, najczęściej używa się jednorazowych szablonów do przedłużania paznokci. Wynika to z ich niskiej ceny, możliwości przedłużania kilku paznokci naraz – co znacznie skraca czas pracy – oraz możliwości dokładnego dostosowania ich kształtu do krzywizny paznokcia. Szablony jednorazowe będą pasować nawet jeśli Państwa płytka jest wyjątkowo nierówna, a paznokcie krótkie. Jedna część szablonu pokryta jest klejem, dzięki czemu doskonale przylegają one do palca. Najczęściej są sprzedawane w zestawach po 100 lub 500 sztuk, co pozwala na wykonanie do kilkudziesięciu zabiegów manicure. Czyni to jednorazowe szablony do przedłużania paznokci bardzo ekonomicznym i opłacalnym wyborem zarówno dla początkujących manicurzystów, jak i tych nieco bardziej wymagających.

  Szablony do paznokci wielokrotnego użytku

  Szablony do paznokci, których można używać więcej niż raz, to swoista nowość na rynku akcesoriów do manicure. W przeciwieństwie do szablonów jednorazowych, które z reguły są wykonane z grubego papieru, szablony wielorazowego użytku zostały wykonane z metalu. Umieszczenie ich na miejscu umożliwiają specjalne, trwałe klipsy. Tego typu szablony są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu można ich używać wielokrotnie bez konieczności wymiany. To doskonały wybór dla osób, które często wykonują manicure metodą żelową lub akrylową. Jedyną wadą szablonów wielokrotnego użytku jest to, że w niektórych przypadkach mogą one nie przylegać idealnie do płytki paznokcia. W przeciwieństwie do szablonów jednorazowych nie ma tu możliwości ich przycięcia celem zwiększenia krzywizny.

  Jak używać szablonów do przedłużania paznokci?

  Szablonów używamy po przygotowaniu płytki paznokcia do wykonania przedłużenia. W tym celu należy usunąć skórki, zmatowić płytkę paznokcia przy użyciu bloczka polerskiego i odtłuścić ją specjalnym cleanerem. W zależności od potrzeb nakładamy na paznokcie również warstwę primera – przy metodzie żelowej szczególnie polecane są tzw. bondery, będące zarówno żelem podkładowym, jak i primerem bezkwasowym. Zapewnia to dużą skuteczność i zwiększa trwałość manicure, zapobiegając odklejaniu się żelu od płytki.

  Następnie możemy przystąpić do wykonania przedłużenia. W zależności od tego, jaki rodzaj szablonu Państwo wybrali, należy skleić pokryte klejem brzegi lub dopasować metalową powierzchnię od płytki paznokcia, tak by szablon stanowił jej przedłużenie. Bardzo ważne jest to, aby szablon możliwie jak najdokładniej przylegał do płytki. Zapewni to maksymalną trwałość wykonanego manicure, jak i zapobiegnie powstawaniu nierówności.

  Szablony do manicure do przedłużania paznokci - Nakładanie żelu i akrylu na szablon

  Mogą Państwo zauważyć, że zarówno na szablonach jednorazowych, jak i tych przeznaczonych do wielokrotnego użytku, znajdują się specjalne podziałki. Pomagają one przedłużyć wszystkie paznokcie do pożądanej długości, tak aby skrócić czas, który trzeba będzie poświęcić na ich stylizację. Żel lub akryl nakładamy na płytkę paznokcia przy użyciu pędzelka i przeciągamy na szablon do odpowiedniej długości. Następnie wedle upodobań możemy wymodelować przedłużenie i utrwalić w lampie UV LED (w przypadku akrylu pozostawić do wyschnięcia).

 • Klipsy do usuwania hybryd
  Klipsy do usuwania hybryd
 • Łyżeczki Unny
  Łyżeczki Unny
 • Magnes Cat Eye
  Magnes Cat Eye
 • Miseczki do manicure
  Miseczki do manicure
 • Poduszki pod dłoń
  Poduszki pod dłoń
 • Stripery
  Stripery
 • Stylografy
  Stylografy
 • Wzorniki
  Wzorniki
 • Inne
  Inne
Pozostałe
na stronę

Menu