ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Lakiery hybrydowe magnetyczne 5d

Cofnij do: Neonail
  Producenci
  Cena
  Pojemność (g/ml)
  Rodzaj lakieru
  Kolor
  Właściwości
  Krycie
  Wykończenie
  Lampa
  Akcesoria
  Filtruj
  • Lakier hybrydowy magnetyczny Cat Eye 5D Neonail 6ml
  • 1 Review
   Lakier hybrydowy magnetyczny Cat Eye 5D Neonail 6ml
  • Lakier hybrydowy magnetyczny Cat Eye 5D Neonail 6ml

  Lakiery hybrydowe magentyczne 5D NeoNail

  Lakiery hybrydowe magnetyczne 5D, jakie oferuje hurtownia kosmetyczna La Diosa to gwarancja udanego zakupu. Nasza oferta składa się wyłącznie z lakierów i innych artykułów o najwyższej jakości, popartymi dziesiątkami testów i oparte na setkach opinii zadowolonych klientów. To dzięki takim zabiegom udało nam się zbudować ogromną bazę zadowolonych klientów, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Celem przyświecającym naszej działalności było stworzenie sklepu opartego na sprawdzonych i pewnych dostawcach. Dzięki temu zapewnić możemy najwyższą jakość sprzedawanych artykułów kosmetycznych. Jest to kwestia szczególnie ważna w pracy takiej jak prowadzenie salonu kosmetycznego, gdzie w grę wchodzi zdrowie i samopoczucie naszych klientek. 

  Hybrydy NeoNail

  Lakiery hybrydowe magnetyczne 5D prezentowane w niniejszej kategorii pochodzą od producenta NeoNail. Ta  wyróżniająca się swoją wyjątkową jakością i znana marka, gwarantuje udane zakupy nawet dla osób o największych wymaganiach. Czym w ogóle są lakiery hybrydowe magnetyczne? Wprowadzenie do lakieru hybrydowego mikroskopijnych, metalowych opiłków pozwoliło stworzyć specyficzny rodzaj hybryd. Za pomocą magnezu "różdżki" (którą jest najczęściej drobny patyczek) jesteśmy w stanie kierować poruszaniem się tych metalowych drobinek w obrębie lakieru znajdującego na paznokciu. Pozwala to na osiągnięcie efektów wprost niemożliwych do osiągnięcia przy pomocy zwykłych, brokatowych pyłków. Dzięki hybrydom magnetycznym jesteśmy w stanie stworzyć słynny efekt "kociego oka", znany i kochany przez instagramowe influencerki sposób na wyjątkowy wygląd swoich paznokci.

  Lakiery NeoNail w hurtowni kosmetycznej

  NeoNail lakier hybrydowy cat eye 5d Siberian 6033 to znakomity przykład rewolucji w świecie lakierów hybrydowych. Jego aplikacja polega na nałożeniu lakieru, tak jak w przypadku tradycyjnej hybrydy. Po tym zabiegu, przed nami staje całe spektrum możliwości oferowanych przez metalowe opiłki. Przy pomocy jednej lub dwóch magnesowych pałeczek jesteśmy w stanie dowolnie rozpraszać i zagęszczać drobny pyłek, tworząc niepowtarzalne kombinacje. Siberian 6033 to obowiązkowy element naszej stylizacji podczas studniówki czy imprezy urodzinowej. To także świetny sposób na wyróżnienie się na co dzień. Lakier do paznokci ten doskonale nadaje się do utworzenia efektu kociego oka - przyznajcie, że jest wyjątkowy. Uniwersalność lakierów NeoNail jest wręcz przysłowiowa, a świadczą też o niej szerokie rzesze zadowolonych klientek.

  Jaki lakier magnetyczny wybrać?

  Kolejną trafioną propozycją od firmy NeoNail jest Neonail lakier hybrydowy cat eye 5d Somali 6030. Lakier ten różni się odcieniem pyłku metalicznego, który odznacza się tym razem nieco jaśniejszym odcieniem, pełnym ciepłego bursztynu i jasnego złota. Dostępny jest także z pisakiem bądź magnesem. Gorąco polecamy także Neonail lakier hybrydowy cat eye 5d Persian 6032 oraz Neonail lakier hybrydowy cat eye 5d Bengal 6031. Ich nazwy celowo nawiązują do ras kotów - firma NeoNail zachęca nas w ten sposób do wypróbowania zachwycającego efektu kociego oka na swoich paznockiach.

  Duży wybór lakierów hybrydowych w sklepie kosmetycznym

  Hybrydy posiadają cały szereg zalet wyróżniających je na tle tradycyjnych lakierów. Do jednej z zalet z pewnością można zaliczyć szybki i prosty proces aplikacji. Lakier hybrydowy wystarczy nałożyć za pomocą pędzelka, po czym rękę wkładamy do lampy utwardzającej. Po trwającym kilkadziesiąt sekund utwardzaniu lakier jest już gotowy. To bardzo łatwe! Lakiery hybrydowe są przede wszystkim niesamowicie trwałe. Ich efekt utrzymuje się nawet fdo 4 tygodni! Dodatkowym atutem lakierów hybrydowych jest ich olbrzymia różnorodność. W tej kategorii mamy przyjemność prezentować Ci lakiery magnetyczne, zaś w innych sekcjach możesz kupić m.in. lakiery hybrydowe termiczne. Termiczna zmiana odcieni to także bardzo ciekawy efekt, jaki możemy uzyskać na paznokciach. Jest polecany przez każdą miłośniczkę manicure i pedicure. Spektrum efektów oferowanych przez hybrydy jest więc o wiele większe, niż w przypadku lakierów tradycyjnych.

  Menu

  Lewo
  Prawo