• Banan
  Banan

  Pilnik banan do paznokci hybrydowych

  Każda kobieta dbająca a swoje paznokcie wie, jak istotne są pilniki do paznokci. Jednym z najbardziej popularnych i skutecznych pilników do paznokci jest wysokogatunkowy pilnik bananowy. Bez pilników manicure byłby niekompletny. Pomagają nam one właściwie opiłować płytkę paznokcia i nadać jej okrągły lub kwadratowy kształt. Używa się ich zawsze na początku zabiegu. Następnie wycinamy skórki, polerujemy płytkę przeznaczoną do tego polerką, odtłuszczamy ją i możemy przejść do aplikacji lakieru. 

  Pilnik do paznokci banan

  Jest to niesamowicie funkcjonalne narzędzie kosmetyczne posiadające wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że posiada on dwie części o zróżnicowanej gradacji. Warstwa ostrzejsza, gruboziarnista o gradacji 100 została zaprojektowana z myślą o skróceniu twardej płytki paznokcia, a także usunięcia warstwy żelowej i akrylowej. Jest ona przystosowana zarówno do twardych, naturalnych paznokci, jak też masy akrylowej lub żelowej. Warstwa o gradacji 180 będzie idealna do nadawania paznokciom odpowiedniego, interesującego nas kształtu, ponieważ jest delikatniejsza. 

  Pilniki do paznokci w sklepie kosmetycznym

  Pilnik banan posiada wyjątkową trwałość i wydajność, gdyż został wykonany z najlepszej jakości materiałów. Ponadto dzięki swojemu unikatowemu kształtowi umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc przy krawędziach paznokci bez kaleczenia skórek.

  Pilniki do paznokci - manicure, pedicure

  Pilnik banan można zakupić pojedynczo lub w zestawach. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych modeli, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Pilnik do manicure polecany jest przede wszystkim do paznokci sztucznych, a także wykonanych metodą żelową, albo akrylową. Jego opływowy kształt można wykorzystać do dopracowania paznokci oraz masy przy ich wałach.  Narzędzie wygląda bardzo elegancko, możesz wrzucić je do torebki, dzięki czemu będziesz je miała zawsze przy sobie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie całą gamę bananowych pilników do paznokci w różnych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej.

 • Prosty
  Prosty
 • Łódka
  Łódka
 • Hygienic pack
  Hygienic pack
 • Szklany
  Szklany

Pilniki do paznokci: prosty zebra, papierowy dwustronny

Każdy, kto dba o swoje dłonie i paznokcie wie jak ważne są akcesoria do manicure takie jak pilniki do paznokci. Bez nich manicure byłby niekompletny. Niezależnie od tego czy wykonujesz manicure klasyczny podstawowy, czy hybrydowy możesz użyć każdego pilnika do paznokci bez względu na jego r...

Więcej
na stronę

Menu