ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Producenci
Cena
Gradacja
Grubość
Kształt
Opakowanie
Kolor Rzęs
Filtruj
  • PILNIK SZEROKI DWUSTRONNY Profesjonalny pilnik o gradacjach do każdej stylizacji!
  • PILNIK DWUSTRONNY Profesjonalny pilnik o gradacjach do każdej stylizacji!

Pilniki do paznokci: prosty zebra, papierowy dwustronny

Każdy, kto dba o swoje dłonie i paznokcie wie jak ważne są akcesoria do manicure takie jak pilniki do paznokci. Bez nich manicure byłby niekompletny. Niezależnie od tego czy wykonujesz manicure klasyczny podstawowy, czy hybrydowy możesz użyć każdego pilnika do paznokci bez względu na jego rodzaj. Używa się ich zawsze na początku zabiegu. Pomagają nam one właściwie opiłować płytkę paznokcia i nadać jej okrągły lub kwadratowy kształt. Od nakładania ulubionoge lakieru dzieli nas jedynie wycięcie skórek, polerowanie płytki przeznaczoną do tego polerką, odtłuszczenie jej i możemy przejść do aplikacji lakieru.

Duży wybór pilników do paznokci w sklepie kosmetycznym

Pilniki do paznokci różnią się między sobą poziomem ziarnistości – występują pilniki gruboziarniste, średnioziarniste, drobnoziarniste oraz polerki. W dodatku możemy wybrać kolor pilnika oraz materiałem – mogą być metalowe, papierowe lub szklane, kształtem – wyróżniamy pilniki proste, pilniki w kształcie banana i pilnik łódki. Pilnik gruboziarnisty charakteryzuje się ogromną siłą tarcia i jest przeznaczony głównie do usuwania materiału z paznokcia. Zaleca się jego stosowanie w profesjonalnych gabinetach. Pilnik średnioziarnisty to pilnik klasyczny, który nadaje się do podstawowej obróbki paznokcia (nadaje mu kształt) oraz modeluje akryl lub żel UV.

Pilniczek do paznokci

Zewnętrzna warstwa pilnika składa się z odpowiedniego rodzaju papieru na którym przyklejone są różnego rodzaju opiłki. Mają one ogromny wpływ na jakość pracy i żywotność pilników. Możesz stosować je zarówno do piłowania naturalnej płytki jak też do prac związanych z pozostałymi technikami przedłużania paznokci. 

Akcesoria do manicure i pedicure

Pilnik do paznokci drobnoziarnisty jest przeznaczony do wygładzania naturalnej płytki paznokcia oraz końcowej obróbki akrylu czy żelu. Metal jest najbardziej kontrowersyjny, gdyż może zniszczyć paznokieć, szczególnie ten cienki i delikatny. Jego zaletą jest wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Papier jest najtańszym i najpopularniejszym rodzajem pilników. Zaleca się ich wymianę co jakiś czas, gdyż mają dość krótką żywotność. Polecamy kupić kilka na zapas.

Pilnik do paznokci

W produkcji pilników papierowych jako materiał stosuje się: opiłki z drewna skandynawskiego, nasyp tlenku aluminium, węglik krzemu, mylar, cynkowy sterearynian, a także samo-ostrzący nasyp cyrkonowy. Szkło służy głównie paznokciom naturalnym, czasami do delikatnej obróbki akryli, żeli i tipsów. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej znajdziecie szeroki wachlarz różnego rodzaju pilników do manicure. W trosce o indywidualne potrzeby naszych Klientek dysponujemy wieloma pilnikami o różnym kształcie, materiale i kolorze. Z pewnością każda z Was znajdzie tu cos dla siebie. Znalazłeś nas wpisując: pilniki do paznokci, pilniki i polerki. Zachęcamy do skorzystania z reszty naszych ofert.

Menu

Lewo
Prawo