Dezynfekcja i higiena w salonie kosmetycznym

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Przeznaczenie
Pojemność (g/ml)
Sortuj

HIGIENA I DEZYNFEKCJA W SALONIE KOSMETYCZNYM

Jako osoba prowadząca własny gabinet kosmetyczny z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne znaczenie w utrzymaniu optymalnych warunków ma higiena oraz dezynfekcja pomieszczeń i przedmiotów. Nie przestrzeganie poszczególnych zasad uniemożliwi Ci przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych w bezpiecznych dla klienta warunkach. Warto więc zwrócić uwagę na czystość miejsca pracy, jak i obsługiwanych przyrządów, aby mieć pewność co do jakości oferowanych usług. Nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje produktami o najwyższej jakości, dzięki którym zapewnisz swoim klientom sterylne i komfortowe otoczenie podczas wykonywanych zabiegów beauty.

Płyny i preparaty do dezynfekcji

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne płyny i preparaty do dezynfekcji rąk, jak i narzędzi. Są one wzbogacone w składniki, które w błyskawicznym tempie zniwelują wszystkie bakterie znajdujące się na powierzchni sprzętu oraz rąk, a także zapobiegną ich rozmnażaniu. Produkty przeznaczone są do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w obszarze medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz w zakładach użyteczności publicznej, a także do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Na naszej stronie internetowej dostępne są poszczególne preparaty marek, takich jak Medisept. Jeżeli więc zależy Ci na dokładnym oczyszczeniu rąk, jak i całego pomieszczenia z toksyn i zarazków, niebezpiecznych dla zdrowia, a nawet życia - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Torebki do sterylizacji

Wszystkie narzędzia i przedmioty, wykorzystywane w salonach kosmetycznych, powinny być systematycznie sterylizowanie za pomocą specjalnego urządzenia, jakim jest autoklaw. Tego typu urządzenie stosuje się m.in. w gabinetach kosmetycznych, studiach tatuażu, gabinetach lekarskich, a także w szpitalach oraz przychodniach. Aby móc dokonać procesu sterylizacji, należy umieścić poszczególne narzędzia w specjalnie przeznaczonych do tego torebkach. Na ich powierzchni nadrukowano kolorowy wskaźnik chemiczny informujący o przeprowadzeniu sterylizacji. Warto jednak pamiętać, że potwierdzenie sterylizacji powinno zostać wskazane dodatkowym wskaźnikiem chemicznym, bądź biologicznym. W naszej ofercie znajdziesz torebki do sterylizacji w różnych rozmiarach, pakowane po 200 sztuk. Są one wykonane z profesjonalnego papieru medycznego, bezpiecznego dla środowiska.

Rękawiczki jednorazowe

Jednorazowe rękawiczki stanowią nieodłączny element wyposażenia wszystkich placówek, mających do czynienia z ingerowaniem w wygląd bądź zdrowie pacjenta. Są one niezbędne podczas wykonywania różnorodnych zabiegów kosmetycznych. Dlatego też warto zamówić hurtowo większą ilość za jednym razem, aby zaoszczędzić na przesyłce, a tym samym mieć pewność, że nie zabraknie ich w Twoim salonie. W naszym asortymencie znajdziesz rękawiczki jednorazowe w różnych rozmiarach i kolorach. Są one dostępne w wersji bezpudrowej. Nie zawierają lateksu, ani innego typu tworzyw, które mogłyby podrażnić skórę dłoni. Rękawice zapewniają komfort osobom wykonującym zabieg, jak i klientom. Dzięki nim możesz być spokojny o bezpieczne i higieniczne warunki w swoim salonie.

Prześcieradła i podkłady medyczne

Nasz asortyment obejmuje jednorazowe prześcieradła i podkłady medyczne, wykonane ze specjalnych materiałów, izolujących i wchłaniających wilgoć, a także zapewniających maksymalny poziom komfortu i higieny. Są one najczęściej wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych i lekarskich, podczas zabiegów i konsultacji. Oferowane przez nas produkty nie ulegają jakimkolwiek uszkodzeniom bądź rozwarstwieniom. Występują one w wielu kolorach, jak i rozmiarach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wybrane modele pod postacią rolki, jak również składane w kostce - w zależności od preferencji klienta. Oba modele są bardzo wygodne w stosowaniu oraz całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Ręczniki jednorazowe

Chcąc utrzymać optymalne warunki higieniczne w swoim salonie kosmetycznym, pamiętaj o zaopatrzeniu się w ręczniki jednorazowe. W naszej ofercie znajdziesz tego typu produkty wykorzystywane m.in. przez salony fryzjerskie w celu osuszenia skóry głowy i włosów, a także przez salony kosmetyczne podczas wykonywania manicure i pedicure hybrydowego. Ręczniki zostały wykonane z delikatnych materiałów, bezpiecznych dla skóry. Są one dostępne w kilku rozmiarach. Jeżeli więc poszukujesz tego typu produktów w najatrakcyjniejszej cenie na rynku, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z naszą ofertą!

Loading...