Lakiery hybrydowe kolorowe

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie
Wykończenie
Sortuj

LAKIERY HYBRYDOWE KOLOROWE SEMILAC

Semilac to marka kosmetyczna, która powstała już w 2013 roku. Do dziś sukcesywnie powiększa swe imperium, wprowadzając na Polski rynek kolejne produkty. Marka specjalizuje się przede wszystkim w produkcji kosmetyków do stylizacji paznokci. Największą popularnością cieszą się lakiery hybrydowe kolorowe Semilac, o trwałej i delikatnej formule. Posiadają one szeroką gamę kolorystyczną, w której skład wchodzą intensywne i nasycone odcienie umożliwiające stworzenie dowolnych stylizacji hybrydowych na paznokciach. Firma fakultatywnie wspiera badania dermatologiczne poświęcone dłoniom i paznokciom oraz dba o poszerzanie wiedzy z zakresu manicure i pedicure hybrydowego wśród swoich klientek.

Kolorowe lakiery hybrydowe Semilac

Dobrze wykonany manicure hybrydowy jest w stanie utrzymać się na naszych paznokciach nawet do 3 tygodni. Nie zagrażają mu żadne uszkodzenia, czy też zniszczenia wynikające często z przyczyn od nas niezależnych. W końcu wykonywanie codziennych czynności, opieka nad dzieckiem, jak i praca fizyczna przyczyniają się do drobnych uszkodzeń, które w efekcie wpływają na nieestetyczny wygląd naszych paznokci. Warto zatem postawić na produkty o wysokiej jakości, które zagwarantują nam satysfakcjonujący i długotrwały efekt. Idealnie sprawdzą się kosmetyki od Semilac występujące w wielu wariantach kolorystycznych. Marka szczyci się wieloma uwielbianymi przez kobiety kolekcjami. Każda z nich znacząco różni się od siebie, jednak jest coś, co je bezwzględnie łączy - jakość! Każdy lakier Semilac posiada odpowiednio dopracowaną formułę oraz bezpieczny i nieuczulający skład. Większość osób poleca stosowanie lakierów do paznokci od Semilac również w przypadku posiadania wrażliwej lub problematycznej płytki paznokcia.

Lakiery hybrydowe kolorowe Semilac

Firma stworzyła produkty z myślą o kobietach i dla kobiet, aby każda z nas mogła tworzyć na swoich paznokciach od prostych i klasycznych stylizacji hybrydowych po wytworne i niepowtarzalne arcydzieła. Ważne jest, by zwrócić uwagę na to, że lakiery hybrydowe kolorowe Semilac nie parzą skóry podczas utrwalania lampą, nawet jeśli trochę na nią najedziemy. Są również bezpieczne w nakładaniu. Stworzono je z profesjonalnej formuły, która sprawia, że krycie jest równe, a efekt utrzymuje się ponad 3 tygodnie. W swoich salonach firma Semilac oferuje profesjonalne porady manicurzystek, które zaprezentują najlepszą stylizację paznokci, jak łączyć kolory oraz jak zadbać o paznokcie po zabiegu.

Lakiery hybrydowe Semilac

W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz szereg produktów od wielu znanych i szanowanych marek kosmetycznych. Największym powodzeniem cieszą się jednak lakiery hybrydowe Semilac. Czemu zawdzięczają tak duże zainteresowanie? Otóż posiadają one idealną gęstość umożliwiającą łatwą i sprawną aplikację na płytce paznokcia. Ponadto lakiery wyróżniają się niesamowitą odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek zarysowania, odpryski, czy też rozwarstwianie się lakieru. Twoja stylizacja utrzyma się w stanie nienaruszonym przez wiele tygodni. Kolejną, równie ważną cechą jest aspekt kolorystyczny. Firma zadbała o szeroki zakres odcieni, który wpisuje się w gusta kobiet o różnych upodobaniach, jak i w różnym wieku. Każdy z odcieni jest mocno napigmentowany i już po pierwszej warstwie wygląda nieskazitelnie i olśniewająco. Masz ochotę stworzyć fantastyczne stylizacje hybrydowe na swoich paznokciach? W takim razie przejrzyj dokładnie naszą ofertę, a następnie oddaj się wyobraźni!

Loading...