ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Bloki polerskie

Cofnij do: AKCESORIA
  Producenci
  Cena
  Gradacja
  Kształt
  Opakowanie
  Filtruj
  • Blok polerski 4-stronny

  Blok polerski

  Blok polerski jest narzędziem niezbędnym przy kształtowaniu, polerowaniu i matowieniu płytki paznokcia. Za jego pomocą można spiłować wierzchnią warstwę manicure, aby ułatwić dalszą pracę. Jest używany w procesie zdejmowania manicure czy pedicure hybrydowego, akrylowego i żelowego. Najczęściej spotykaną formą bloku polerskiego jest sześcian z czterema dłuższymi ściankami pokrytymi warstwą ścierającą. Taki kształt przedłuża czas użytkowanie bloku polerskiego i bardzo ułatwia pracę.

   

  Blok polerski do paznokci

  Bloki polerskie mają różną gradację, czyli inaczej mówiąc grubość ziarna, ze względu na przeznaczenie. Gradacja to wartość, która przedstawiana jest w ilości ziarenek na centymetr kwadratowy powierzchni ścierającej. Im większa liczba, tym bardziej precyzyjny i delikatniejszy blok polerski. Gąbka stanowiąca jego środek i podkład dla warstwy ścierającej jest delikatna i sprężysta, a przez to przyjazna dla paznokci, niezależnie od gradacji. 

   

  Blok polerski Semilac

  Blok drobnoziarnisty to najpopularniejszy blok, dzięki największej ilości zastosowań. Niezastąpiony przy matowieniu paznokci przed wykonaniem manicure czy pedicure hybrydowego, żelowego i akrylowego. Wynika to z faktu, że matowa płytka stanowi dużo bardziej przyczepną powierzchnię, przez co manicure i pedicure są trwalsze. Gradacja takiego bloku zamyka się w przedziale 120-150.  Najważniejsza jest dobra jakość bloku polerskiego, która gwarantuje, że w szczególności podczas matowienia płytki jednocześnie jej nie zniszczymy. Bardzo drobna powierzchnia ścierająca może być używana do polerowania i nabłyszczania paznokci, dzięki czemu pięknie lśnią bez użycia środka nabłyszczającego i topów. Blok polerski drobnoziarnisty bardzo dobrze sprawdzi się również przy codziennej pielęgnacji paznokci oraz tradycyjnym manicure i pedicure. Pozwala wyrównać końcówki płytki czy delikatnie ją skrócić. Dlatego jest bardzo praktycznym narzędziem w każdej kosmetyczce.
   

  Blok polerski NeoNail

  Bloki polerskie gruboziarniste. Blok polerski gruboziarnisty przydaje się głównie w kosmetyczkach kobiet, które od czasu do czasu noszą sztuczne paznokcie oraz salonach kosmetycznych. Ze względu na wielkość ziarna i twardość, idealnie nadaje kształt tipsom.

  Bloki polerskie wieloetapowe

  Blok polerski wieloetapowy to bardziej złożona forma tego produktu. Posiada fragmenty powierzchni ścierającej o różnej gradacji, przez co pozwala uzyskać różnorodne efekty i opracować paznokieć od początku do końca, przy użyciu tylko jednego narzędzia. Przykładem takiego bloku jest 8-etapowy blok polerski, za pomocą którego możemy:
  - wyrównać krawędzie
  - nadać paznokciom pożądany kształt nawet w kilku etapach - od wstępnego po najbardziej precyzyjny
  - zamknąć łuski paznokcia
  - wygładzić powierzchnię płytki eliminując nierówności
  - wypolerować i nadać blask płytce

   

  Bloczek polerski do hybryd - naturalnej płytki paznokcia

  Poza klasycznymi białymi blokami, proponujemy wiele ciekawych wariantów kolorystycznych, również neonowych, które wprowadzają miłe urozmaicenie do codziennej pracy oraz pozwalają na bardziej spersonalizowany wybór. W wielu salonach kosmetycznych, w których klientki, ze względów higienicznych, mają własny, stały komplet narzędzi do manicure i pedicure, możliwość wybrania ulubionego koloru jest dodatkowym atutem.

  Poza specjalistycznym blokiem polerskim wieloetapowym, w ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wachlarz bloków polerskich drobnoziarnistych, które są najbardziej wszechstronne i jednocześnie bezpieczne dla paznokci. Zależnie od potrzeb można je nabywać pojedynczo lub w zestawach po pięć, dziesięć, pięćdziesiąt, a nawet sto sztuk, dzięki czemu można dokonać korzystnego zakupu nawet dla dużego salonu kosmetycznego.

  Szczególnie polecamy mini bloki polerskie (sześciany o boku 2,5 cm) - bardzo poręczne, szczególnie sprawdzą się w niewielkiej torebce czy wakacyjnej kosmetyczce. Niektóre salony kosmetyczne używają ich jako drobnych upominków dla klientek, które mogą dzięki temu dokonywać drobnych poprawek manicure u siebie w domu. Proponujemy Państwu bardzo dobrą ofertę, jaką jest zestaw dziesięciu takich kostek w przystępnej, atrakcyjnej cenie. 

   

  Menu

  Lewo
  Prawo