Topy

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)

Topy do paznokci - top do manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy to wysoce ceniona metoda zwłaszcza za to, że pozwala cieszyć się uzyskanym za jej pośrednictwem efektem przez naprawdę długi czas oraz jedna z najbardziej znanych obecnie metod stylizacji paznokci. Raz wykonane hybrydy są odporne na uszkodzenia i trwałe. Nie straszne są im wszystkie codzienne aktywności, takie jak zmywanie naczyń, które do tej pory rujnowały klasyczny manicure.

Lakiery hybrydowe są bardzo proste w użyciu, ponieważ aplikuje się podobnie, jak produkty tradycyjne, łatwo nimi wykonac efektowny manicure. Jednak, aby samodzielnie zrobić hybrydy, konieczne jest zaopatrzenie się w dodatkowe akcesoria, które sprawią, że lakier będzie wytrzymały, a przy tym uzyska niepowtarzalny blask, którego nie da się przeoczyć. To zagwarantować nam może jedynie dobrej jakości top.

W jaki top do paznokci warto się zaopatrzyć?

Warto zaopatrzyć się w lakiery oraz top najlepszej jakości, ponieważ to, czy nasz manicure będzie długotrwały, zależy przede wszystkim od tego, jakimi produktami został wykonany.  Nie oznacza to jednak, że musimy na nie wydawać majątek. W naszym sklepie odnajdą Państwo szereg doskonałych produktów w przystępnych cenach. Są to wyroby lubianych i powszechnie znanych na rynku kosmetycznym marek, którym zaufało pokaźne grono naszych klientek i od lat z powodzeniem kupują nowe produkty.

Akcesoria kosmetyczne do manicure i pedicure w hurtowni kosmetycznej

Dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w produkty dwa w jednym, jeśli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z manicure hybrydowym. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się w podróży, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca w kosmetyce, aby zabierać ze sobą dwa oddzielne kosmetyki, a przy tym pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Produkty 2w1 łączą w sobie właściwości bazy i topu. Oznacza to, że z jednej strony sprawiają, że nasz manicure będzie utrzymywał się przez naprawdę długi czas, a z drugiej nadają mu blask, dzięki czemu przez kolejne tygodnie nasze paznokcie wyglądają tak, jakbyśmy dopiero niedawno opuściły salon kosmetyczny.

Top do manicure - kiedy go aplikujemy?

Topy kosmetyczne nakładamy na koniec, stanowią ostatnie warstwy, które nakładamy podczas wykonywania manicure hybrydowego. Ale dla utrwalenia, kolejny raz warto prześledzić wszystkie kroki, które realizujemy robiąc hybrydy:
- po pierwsze, nadajemy paznokciom pożądany kształt (hybryda doskonale sprawdza się zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach. Dlatego jest tak ceniona!);
- nastepnie, odtłuszczamy płytkę specjalnym preparatem (wszystko po to, aby kolejne warstwy dobrze się trzymały);
- nakładamy bazę i utrwalamy ją pod lampą UV lub LED (jeśli posiadamy produkt dwa w jednym, to w tym kroku właśnie jego należy użyć);
- aplikujemy kilka warstw ulubionego lakieru hybrydowego, każdą z nich utrwalając pod lampą (najoptymalniejszą liczbą warstw są dwie warstwy), to zdecydowanie najprzyjemniejsza część!
- teraz czas na to, malujemy nim paznokcie i utrwalamy pod lampą (w przypadku posiadania produktu dwa w jednym aplikujemy ten produkt);
- przecieramy paznokcie wacikiem nasączonym cleanerem, aby pozbyć się lepiącej warstwy ( w przypadku użycia topu no wipe pomijamy ten krok).

To wszystko, gotowe!

Hybryda - dodatkowe rady

Należy, pamiętać, że podczas aplikowania produktów na płytki konieczne jest zabezpieczenie tak zwanego wolnego brzegu, a więc nałożenie lakierów i topu również na końcówkach paznokci. Takie rozwiązanie sprawi, że ani powietrze, ani woda nie przedostaną się pod nałożone warstwy i nie zniszczą stylizacji.

Często problemem osób, które wykonują swój manicure hybrydowy po raz pierwszy, jest to, że nie utrzymuje się on na paznokciach zbyt długo. Niektóre panie już po kilku dniach obserwują u siebie swoiste "odklejanie się" lakieru od płytki lub jego kruszenie na brzegach paznokcia. Takie zjawiska świadczą o nieprawidłowym wykonaniu stylizacji, przed którym przestrzegamy. 

Czasami problemem może też okazać się sama aplikacja produktów. Aby lakiery pokryły równomiernie całą płytkę paznokcia i jeszcze przed utrwaleniem nie będą "odpływały" od jej brzegów, warto aplikować cienkie warstwy. Wtedy możemy mieć pewność, że nasz manicure będzie wyglądał nienagannie i nic złego się z nim nie stanie.

Profesjonalny Top kosmetyczny do salonu

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie i ogromna wygoda dla każdej z nas. Dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które nie mają czasu na co kilkudniowe malowanie paznokci klasycznymi lakierami, a jednocześnie lubią mieć piękne i zadbane dłonie.Z tego tytułu oferujemy Państwu wysokiej jakości lakiery do paznokci, a każdy lakier nawierzchniowy jest wysokiej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. 

 

Loading...