Lampy UV do paznokci

Lampa z odpowiednim światłem jest podstawą w stylizacji paznokci żelowych oraz hybrydowych. Wybór lamp jest w tej chwili bardzo szeroki i są łatwo dostępne. Lampy UV do paznokci to najbardziej przystępny cenowo i najpopularniejszy rodzaj. Lampy te utwardzą zarówno żele jak i lakiery hybrydowe.

Lampa UV do paznokci - Jaką wybrać?

Powinnaś zapoznać się z naszymi wskazówkami, które ułatwią Ci wybór i pozwolą dostosować produkty do Twoich oczekiwań, jeśli jesteś początkującą stylistką paznokci lub po prostu postanowiłaś wymienić swój stary sprzęt. Lampy UV mają do wyboru różne moce, które powinno dostosowywać się do swoich potrzeb - 9W18W oraz 36W. Jeżeli chcesz utwardzać żel, wybierz tę o największej mocy, ponieważ jej poprzedniczki mogą nie poradzić sobie z utwardzeniem wymagającego żelu. Natomiast nie musisz się przejmować lampą o mniejszej mocy, śmiało wystarczy Ci 9W, jeśli będziesz pracować tylko z lakierami hybrydowymi.

Profesjonalne lampy do paznokci i tipsów

Przy wyborze lampy warto zwrócić również uwagę na to, co zawiera jej wnętrze. Gdy lampa jest wyposażona w odblaski, świetnie rozprowadza światło. Należy mieć świadomość, Należy się liczyć, z tym że niektóre ciemne lub mocno napigmentowane kolory (np. czarny, żółty, biały) potrzebują  większej mocy oraz dłuższego czasu utwardzania. Dlatego więcej korzyści i możliwości daje większa moc lampy. Wybór lamp jest dość szeroki, i pozwala na wybór całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz wybrać swój ulubiony kolor i odpowiedni dla siebie kształt. Koniecznie wybierz lampę, która  będzie odwzorowaniem Twoich upodobań! Przyjemne otoczenie i dobry sprzęt, to klucz do idealnego manicure.

Najlepsza lampa do hybryd

Oferujemy lampy świetnej jakości, gwarantujące szybką, przyjemną i efektywną pracę. W naszym sklepie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do swoich potzreb. Wśród naszego asortymentu znajdziesz ultraszybkie lampy UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie. Wyposażone w spiralę CCFL najnowszej generacji i 12 potężnych diod LED o ogromnej mocy.

Lampy do manicure i pedicure

Dzięki dobrym lampom czas utwardzania lakierów hybrydowych wynosi jedynie 30 sekund. Jeśli jesteś fanką klasyki, bez żadnych zbędnych urozmaiceń - znajdziesz u nas również zwykłą lampę UV. Nasze lampy wyposażone są w timery, dzięki którym odmierzysz czas utwardzania i nie będziesz musiałą marwtić się jak długo trzrymać dłoń w lampie. Znajdziesz u nas wiele kolorów - od klasycznej czerwieni - po elegancką i oryginalną czerń.

Jaka lampa do paznokci?

Lampy UV led wypsażone są w niezbędne żarówki. Aby zapewnić naszym stylizacjom odpowiednie utwardzenie powinnyśmy regularnie kontrolować stan żarówek w naszej lampie, ponieważ to, że  świecą nie oznacza, że są jeszcze dobre i że odpowiednio pełnią swoją funkcję, czyli odpowiednio utwardzają lakier. Jeśli zauważymy na żarówkach ciemny nalot, to znak, że powinnyśmy zaopatrzyć się w nowe, a te wymienić. W naszym sklepie bez problemu znajdziesz zestawy żarówek o różnej mocy, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do potrzeb Twojej lampy. Wymiana nie jest skomplikowanym procesem, a same zestawy są w przystępnych, nie obciążąjących zbytnio cenach.

Najlepsza lampa do paznokci

Warto dbać o czystość lampy. Każda styliska paznokci wie jakim wyzwaniem jest jej wyczyszenie z pozostałości po utwardzonym żelu. Wraz z naszymi produktami przychodzimy Wam z pomocą i stawiamy czoła temu wyzwaniu! Zabrudzenia z miękkich żeli łatwo usuniesz przy użyciu acetonu. Wystarczy pocierać zabrudzenia nasączonym wacikiem. Jednak pamiętaj o tym, aby robić to deliktanie i ostrożnie, uważając aby nie uszkodzić lampy, np. pomagając sobie podważaniem żelu drewnianym patyczkiem. Z prawdziwym wyzwaniem mamy do czynienia, kiedy w naszym użyciu są żele twarde. Ich pozostałości, czyli kropki, sopelki i niewielkie plamy, możesz usunąć z powierzchni lampy za pomocą drewnianego patyczka z prostym zakończeniem.

Lampy do paznokci

Jednak dużo łatwiej niż zwalczać, jest po prostu zapobiegać. Dlatego przedstawiamy Wam niezawodny sposób, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Aby zapogiegać twardnieniu żelu na powierzchni żarówek UV należy przetrzeć je wacikiem nasączonym oliwką do skórek. Oliwka skutecznie odizoluje szkło od żelu. Oczywiście nie spowoduje to, że żel nie stwardnieje, jednak znacznie łatwiej będzie go usunąć.

Największy wybór lamp UV do paznokci

Dodatkowo, jeśli z lampy zacznie wydzielać się przyjemny zapach, to znak, ze żarówki emitują ciepło. Zdecydowanie umili to Twoją pracę i sprawi, że klientki na pewno do Ciebie wrócą! W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne, pobudzające wszystkie zmysły, aromatyczne zapachy oliwek. Warto dbać o swój sprzęt, by posłużył na dłużej, ale także ze względu na higienę, któa jest bardzo ważnym aspektem pracy stylistki.

 

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA
Filtr
Włączone filtry:
    Producent
    Moc

    Menu