ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Lampy LED do manicure, kosmetyczne lampy do paznokci

Manicure wykonany za pomocą hybryd lub żeli, znacznie rózni się od tradycyjnej formy malowania paznokci jest tym, że hybryda i żel po nałożeniu na płytkę paznokcia nie wysychają samoczynnie. Aby utwardzić manicure hybrydowy oraz żelowy niezbędna jest lampa zawierająca żarówki UV, czy też diody LED. Lampa sprawia, że hybryda oraz żel zostają utwardzone. Dzięki temu, możemy cieszyć się pięknie utrzymanym manicure średnio nawet do 4 tygodni. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale i sposób na odbudowę paznokci oraz ich zapuszczenie, dla osób które mają z tym problem. Ponadto nie musimy czekać aż lakier dobrze wyschnie i ograniczać naszą aktywność, w obawie, że coś nam sie rozmaże. Rynek oferuje nam szeroki wybór lamp. Sprawia to, że każdy jest w stanie wybrać lampę w cenie jaka mu odpowiada, o zadawalającej mocy i przede wszystkim wyglądzie, który będzie w pełni spełni jego oczekiwania.

Lampa LED do paznokci

Lampy LED mogą być wykorzystywane są głównie do utwardzania hybryd, jednak ich rozwój technologiczny sprawił, że nowoczesne diody obecne w lampach LED nadają się również do utwardzania nakładanych na nasze paznokcie żeli. Żarówki ledowe cechują się niskim poziomem poboru energetycznego oraz długą żywotnością, dzięki czemu ich użytkowanie jest energooszczędne i wydajne. Czas utwardzania manicure jest proporcjonalny do tendencji: im większa moc, tym mniej czasu potrzeba do utwardzenia lakieru hybrydowego lub żelu, w zależności od wysokości mocy lampy. Ze względu na moc można podzielić wersje lamp ledowych na6W9W12W24W36W48W oraz 56W. To wszystkie, które są aktualnie dostępne na rynku.

Lampy do paznokci LED

Bezapelacyjne zwycięstwo nad lampami UV rozstrzyga czas utwardzania, który w przypadku lamp LED wynosi od 5 do 60s. Jesteśmy w stanie idealnie dopasować lampę do naszych potrzeb i preferencji, dzięki tej szerokiej gamie specyfikacji. Dużą zaletą i ułatwieniem użytkowania lamp, jest to, że posiadają również czujnik ruchy, który to uruchamia lampę w momencie, gdy nasza dłoń znajdzie się w jej środku. Pozwala to zwiększyć efektywność oraz tempo pracy. Warto wspomnieć również, że urządzenie jest chronione przed przegrzaniem, czyli wzrostem temperatury, poprzez zastosowanie w produkcie żarówek ledowych. Nie musimy się także martwić o dokładne utwardzenie manicure z każdej strony, zapewnia nam to równomierne rozstawienie żarówek.

Jaka lampa do hybryd?

Korzystając z lampy UV mamy do czynienia z promieniowaniem ultrafioletowym. Moc lampy można zbudować za pomocą żarówek UV, które posiadają wartość rzędu 9W oraz 18W. Zazwyczaj użytkuje się je głównie podczas pracy na żelach oraz akrylożelach, jednak doskonale radzą sobie również przy lakierach hybrydowych. Od 120 do 180s, to standardowy czas utwardzania, czyli zdecydowanie dłużej niż podczas użytkowania urządzenia LED. Przy takim rozwiązaniu moc urządzenia jest wartością zmienną. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować wielkość mocy w zależności od potrzeb użytkownika.

Lampa na biurko do manicure

Należy także liczyć się z tym, że mamy również styczność z podziałem lamp UV ze względu na układ - elektroniczny oraz indukcyjny. Pierwszy z nich różni się od indukcyjnego tym, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy, czyli możemy działać dużo szybciej. Żarówki w układzie elektrycznym zapalają się od razu przy włączeniu, nie wydając dźwięku. Ponadto lampy z układem elektrycznym charakteryzują się tym, że są znacznie lżejsze, co jest ułatwieniem w transporcie. W lampach UV podobnie jak i LED często spotykamy timer oraz czujnik ruchu, który pozwala na ustawienie przez użytkownika lampy czas utwardzania manicure, jaki mu odpowiada. Lampy UV są chętniej wybierane przez klientów głównie przez atrakcyjną cenę, ale także poprzez wzgląd na specyfikacje.

Lampy  CCFL + LED

Lampy te składają się z spirali CCFL oraz diod LED. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów lampa świetnie radzi sobie z utwardzaniem zarówno  żeli jak i lakierów hybrydowych. Największą zaletą tego urządzenia jest to, że usterka spirali CCFL nie wyklucza lampy z dalszego użytku, gdyż posiada ona oświetlenie LED, które nadal jest sprawne.

Lampa led 48W

W lampach dual łączone są ze sobą elementy lamp UV oraz lamp LED. Takie urządzenie nadaje się zarówno do żeli, które są wymagającym przeciwnikiem jeśli chodzi o utwardzanie lampą z diodami ledowymi, jak i utwardzania lakierów hybrydowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii czas utwardzania może wynieść jedyne 10s! Nawet mocno nasycone kolory, w szczególności biały i czarny, nie będą sprawiały trudności z szybkim utwardzeniem się w takiej lampie.

Najlepsza lampa do hybryd

Wpisując lampa led do paznokci lub lampa uv do paznokci powinieneś trafić na jeden z naszych urządzeń do manicure hybrydowegoLampa do paznokci - lampy uv i led utwardzą każdy, obojętnie jakiego rodzaju, lakier hybrydowy. Profesjonalny sprzęt taki jak zestaw do manicure i hybrydy czekają na Ciebie w naszym sklepie. Wybierz najlepsze wyposażenie pod względem jakości i niskiej ceny, jakie oferujemy. Stawiamy na profesjonalne podejście do klienta najwyższą jakość naszych produktów kosmetycznych. Poznaj aktualną ofertę lamp kosmetycznych UV i LED. Posiadamy ich szeroki wybór. 

 

FILTRY WYSZUKIWANIA
 • -34%
  Ograniczona oferta specjalna
  1 Review
  65,00 zł 42,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  LAMPA LED DIAMOND 36W CCFL W KOLORZE BIAŁYM DO UTWARDZANIA ŻELI UV ORAZ LAKIERÓW HYBRYDOWYCH TIMER 10s ; 30s ; 60s Ultra szybka lampa UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie, wyposażona w 12 potężnych diod LED o wielkiej mocy + spirala CCFL.
 • -34%
  Ograniczona oferta specjalna
  1 Review
  65,00 zł 42,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  LAMPA LED DIAMOND 36W CCFL W KOLORZE CZARNYM DO UTWARDZANIA ŻELI UV ORAZ LAKIERÓW HYBRYDOWYCH TIMER 10s ; 30s ; 60s Ultra szybka lampa UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie, wyposażona w 12 potężnych diod LED o wielkiej mocy + spirala CCFL.
 • -46%
  Ograniczona oferta specjalna
  12,90 zł 6,99 zł W magazynie
  Obniżka!
   Lampka mostek ledowa   Do Utwardzania   Żeli oraz Lakieri Hybrydowych
 • -60%
  Ograniczona oferta specjalna
  99,00 zł 39,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  Lampa do paznokci Led Uv 48W. 
 • -34%
  Ograniczona oferta specjalna
  65,00 zł 42,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  Lampa LED CCFL  DO UTWARDZANIA ŻELI UV ORAZ LAKIERÓW HYBRYDOWYCH Ultra szybka lampa UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie, wyposażona w potężnych 12 diod LED o wielkiej mocy + spirala CCFL TIMER 10s ; 20s ; 30s
 • 68,99 zł W magazynie
  Lampa LED 9W Mostek Słuchawka biała NeoNail
 • -34%
  Ograniczona oferta specjalna
  65,00 zł 42,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  LAMPA LED DIAMOND 36W CCFL W KOLORZE CZERWONYM DO UTWARDZANIA ŻELI UV ORAZ LAKIERÓW HYBRYDOWYCHTIMER 10s ; 20s ; 30sUltra szybka lampa UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie, wyposażona w 12 potężnych diod LED o wielkiej mocy + spirala CCFL.
 • 1 Review
  49,90 zł W magazynie
  LAMPA DUAL LED/UV 54W
 • -17%
  Ograniczona oferta specjalna
  299,00 zł 249,00 zł W magazynie
  Obniżka!
 • -69%
  Ograniczona oferta specjalna
  189,00 zł 59,00 zł W magazynie
  Obniżka!
 • -17%
  Ograniczona oferta specjalna
 • -34%
  Ograniczona oferta specjalna
  65,00 zł 42,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  LAMPA LED DIAMOND 36W CCFL W KOLORZE BORDOWYM DO UTWARDZANIA ŻELI UV ORAZ LAKIERÓW HYBRYDOWYCH TIMER 10s ; 30s ; 60s Ultra szybka lampa UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie, wyposażona w 12 potężnych diod LED o wielkiej mocy + spirala CCFL.
 • -34%
  Ograniczona oferta specjalna
  65,00 zł 42,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  LAMPA LED DIAMOND 36W CCFL W KOLORZE ZIELONYM DO UTWARDZANIA ŻELI UV ORAZ LAKIERÓW HYBRYDOWYCH TIMER 10s ; 30s ; 60s Ultra szybka lampa UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie, wyposażona w 12 potężnych diod LED o wielkiej mocy + spirala CCFL.
 • -23%
  Ograniczona oferta specjalna
  69,00 zł 52,99 zł W magazynie
  Obniżka!
 • -26%
  Ograniczona oferta specjalna
  9,40 zł 6,99 zł W magazynie
  Obniżka!
  Żarówka CCFL UV 12W do lampy diamond
 • -19%
  Ograniczona oferta specjalna
  109,99 zł 89,00 zł W magazynie
  Obniżka!
 • -29%
  Ograniczona oferta specjalna
  69,00 zł 49,00 zł W magazynie
  Obniżka!
 • -20%
  Ograniczona oferta specjalna
  49,99 zł 39,99 zł W magazynie
  Obniżka!
 • 49,90 zł W magazynie
  Lampa do paznokci Led Uv 48W. 

Menu