Lakiery hybrydowe magnetyczne

Sortuj

Brak dostępnych produktów

Obserwuj nas! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Lakiery hybrydowe magnetyczne Nails Company

Każda z nas marzy o nieskazitelnie pięknych paznokciach i oszałamiającym efekcie jaki sprawiają przy każdym ruchu dłoni. Nie zawsze aplikowane elementy biżuterii lub zdobienia paznokci spełnią nasze oczekiwania, bowiem zdarzają się sytuacje, że zdobienia 3D często mogą przeszkadzać nam w pracy lub przy codziennych czynnościach. Co więc byłoby najlepszym wyborem jeśli nie decydujemy się na wypukłe elementy zdobienia paznokci? W takiej sytuacji pierwszym pomysłem jaki możemy zastosować, jest zakup lakieru magnetycznego do paznokci. 

Lakier magnetyczny cieszy się coraz większym zainteresowaniem podczas zakupów, mimo, że gości na rynku kosmetycznym od niedawna. Czemu tak się dzieje? Czy aplikacja lakieru magnetycznego różni się od klasycznego lakieru hybrydowego oraz czy czym lakier magnetyczny wyróżnia się od innych? Odpowiedź jest bardzo prosta. Lakier magnetyczny wymaga od nas więcej pracy niż klasyczny lakier, jednak efekty są oszałamiające. Jeśli brakuje nam blasku i pewnego rodzaju magii na płytce paznokcia i nie jesteśmy zadowolone z jednolitych paznokci, to właśnie lakier magnetyczny jest stworzony właśnie dla nas. 

Lakier hybrydowy magnetyczny

Lakier magnetyczny w swojej buteleczce zawiera lakier wraz z drobnymi i metalicznymi opiłkami. I to właśnie one, w zależności od tego pod jakim kątem trzymamy płytkę podczas przyłożenia do paznokcia magnetycznej płytki tworzą wymyślne wzory. Dzieje się tak dlatego, że magnes przyciąga do siebie metaliczne opiłki, które pod naszą ręką będą mogły ułożyć się w wybrany przez nas kształt i kierunek. Wygląd naszych paznokci zaskoczy, ale i usatysfakcjonuje każdego. Spełnia on oczekiwania najbardziej wymagających klientek, dzięki temu, że nie jest nam narzucony kąt padania opiłek magnetycznych, ponieważ na rynku dostępnych jest kilka wzorów płytek magnetyzujących.

Konsystencja i aplikacja lakierów magnetycznych

Konsystencja lakierów hybrydowych magnetycznych, nie różni się niczym od klasycznej wersji lakierów hybrydowych, a także ich aplikacja nie sprawi nam większego problemu. Różnica polega tylko na tym, że przy nieutwardzonej warstwie lakieru przykładamy do paznokcia płytkę magnetyzującą (tak by nie dotykała lakieru) na kilka sekund. W tym momencie magnes sprawi że na paznokciu powstaną delikatne metaliczne wzory. Następnie umieszczając dłoń w lampie na kilkadziesiąt sekund, utwardzamy lakier. Tak jak w przypadku klasycznych lakierów, tak i teraz w pierwszej kolejności nakładamy bazę na paznokcia i kolejno dwie warstwy lakieru oraz top nabłyszczający.

Kolory lakierów magnetycznych

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, ponieważ paleta kolorów jest dość obszerna. Jednak warto zwrócić uwagę, iż są to kolory ciemniejsze. eśli chcemy jeszcze bardziej podbić efekt metalicznych paznokci, można jako pierwszą warstwę nałożyć i utwardzić klasyczny czarny lakier hybrydowy. Wzmocni i bardziej uwydatni to nasz efekt magnetyczny. W ofercie sprzedażowej nie znajdziemy kolorów pastelowych, ponieważ drobinki metaliczne nie byłyby tak wyraźne jak w przypadku ciemniejszych odcieni kolorów. J

Koszt lakierów hybrydowych magnetycznych

Nie ma dużej różnicy cenowej względem zwykłych lakierów hybrydowych. Cena za buteleczkę lakieru hybrydowego wynosi około 29 zł. A w tym przypadku możemy zaoszczędzić na kupnie dodatkowych zdobień na paznokcie. Gwarancją jest lśnienie na salonach czy imprezach. Na pewno nasze paznokcie nie pozostaną niezauważone. Uzyskamy efekt olśniewających paznokci, na które każdy zechce zwrócić uwagę. 

Efekt magnetycznych paznokci, utrzymuje się tak samo jak klasyczna wersja lakieru hybrydowego. Czasami używano również zwrotu "kociego oka". Wszystko jest naszą kwestią gusty czy wymagań. Ale z dostępnych lakierów magnetycznych każda z nas znajdzie coś dla siebie. Jest to odpowiednia propozycja manicure na święta, wesele czy innego rodzaju imprezę. Jednak coraz więcej kobiet odważnie decyduje się na bogatsze zdobienia paznokci na co dzień do pracy czy szkoły. 

 

Loading...