ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Lakiery hybrydowe kolorowe Indigo

Mamy szczęście, że żyjemy w dobie dzisiejszej kosmetyki i możemy tworzyć manicure za pomocą lakierów hybrydowych. Jest to obecnie najlepszy na rynku trend typu must have! Dlaczego lakiery hybrydowe stały się takim hitem na rynku kosmetycznym? I jaki wybór mamy w palecie kolorów? Kolorów jest mnóstwo i wybór jest ogromny. Wszystko zależne jest od naszych wymagań i preferencji. Dokonanie wyboru, który kolor, a może kolory są dla nas najpiękniejsze to bardzo trudny wybór, ale na szczęście stylizację paznokci możemy zmieniąć co kilkanaści dni. 

Możemy cieszyć się z pomalowanych paznokci nawet do 3 tygodni, dzięki temu, że lakier hybrydowy jest lakierem światłoutwardzalnym. Po tym czasie niezbędna jest zmiana koloru z racji powstałego odrostu paznokcia.  Spora liczba dziewcząt samodzielnie próbuje swoich pierwszych kroków w domu podczas prób malowania paznokci lakierami hybrydowymi. Lakiery hybrydowe cieszą się coraz to większą popularnością i mają ogromną liczbę wiernych fanek. Do uzyskania odpowiedniego efektu końcowego niezbędne jest utwardzenie paznokci hybrydowych. Potrzebować do tego będziemy lampę UV lub lampę LED.

Jakie lakiery hybrydowe wybierać?

Na rynku kosmetycznym i stronach internetowych możemy znaleźć wiele dostępnych marek lakierów hybrydowych. Oferty zawierają wiele lakierów o różnych kolorach. Kolorowe lakiery stojące na sklepowych wystawach cieszą nasze oczy, kusząc do zakupu. Jedną z wiodących i najbardziej popularnych marek lakierów jest firma Indigo. W swojej ofercie ma mnóstwo kolorowych lakierów hybrydowych o różnych nasyceniach kolorów i odcieniach. 

Lakiery Indigo - czy warto?

Kolorowe lakiery hybrydowe marki Indigo cechują się idealną konsystencją i trwałością. Lakier jest odpowiednio gęsty, dzięki temu nie rozlewa się na skórki. Już przy pierwszym pokryciu paznokcia lakierem uzyskamy idealnie pomalowane paznokcie. Pomimo tego jednak producent zaleca malowanie paznokci dwiema warstwami lakieru, tak by dłużej cieszyć się pięknie wyglądającymi paznokciami i głębią koloru. Ponadto w lakierach Indigo znajdziemy idealnie dopasowany pędzelek do paznokci, dzięki któremu bardzo precyzyjnie będziemy mogli pomalować paznokcie lakierem, a pokrycie płytki paznokciowej tuż przy wałach paznokciowych już nie będzie takim problemem. Skrócimy czas wykonywania paznokci hybrydowych mając w ręce odpowiednie narzędzie pracy.  Kolory Indigo są bardzo nasycone, nie pozostawiają smug na paznokciach, dzięki temu paznokcie stają się przyjemnie gładkie.

Kolorowe lakiery hybrydowe - czy drogie?

Każda z nas zapewne wiele razy zastanawiała się nad cenami lakierów hybrydowych, czy nie są one za drogie i czy nie naruszymy swojego budżetu kupując jednak większą ilość buteleczek. Cena za lakiery hybrydowe w różnych kolorach wynosi średnio około kilkadziesiąt złotych w zależności od danej kolekcji lakierów jak i pojemności buteleczki z lakierem. Im większa pojemność buteleczki tym cena jest wyższa. Jednak przeliczając pojemność buteleczki, bardziej kalkuluje się kupno większego lakieru hybrydowego. Warto pamietać także, że cena swiadczy o jakości produktu. Inwestując pieniądze w odpowiednie lakiery hybrydowe dłużej będziemy cieszyć się trwałością paznokci i nie będziemy musieli dokupywać kolejnej buteleczki w niedługim czasie, co w dłuższej mierze pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Kolekcje lakierów hybrydowych

Firma Indigo w swojej ofercie sprzedażowej wprowadziła kolekcje tematyczne lakierów, w której kilka kolorów należy do jednej z nich. Ten zabieg marketingowy, bardzo przypadł do gustu klientkom, które co kilka tygodni, a czasami miesięcy nie mogą doczekać się premiery nowej kolekcji lakierów. Lakiery hybrydowe szybko zagościły na rynku kosmetycznym i cieszą się ogromnym powodzeniem. Mają jednak ogromne zaplecze fanek, które na nic innego nie zamieniłyby manicure hybrydowego. Warto zainwestować w lakiery hybrydowe by samemu spróbować sił w hybrydach i cieszyć się pięknymi i wyjątkowymi stylizacjami paznokci. 

 

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA

Menu