Podgrzewacze do wosku

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Urządzenia

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

Podgrzewacze do wosku - podgrzewacz do depilacji woskiem

Obecnie wiele kobiet, nie rezygnując z zachowania perfekcyjnego wyglądu zarówno w sferze sposobu ubierania, makijażu, jaki i całego ogółu sylwetki oraz dobrego samopoczucia, dąży do osiągnięcia spełnienia zawodowego i rodzinnego. Każda kobieta pragnie być osobą pewną siebie. Wpłynąć mogą dodać takie aspekty jak: zadbane i pomalowane paznokcie makijaż, schludny ubiór podkreślający nasze walory, ale też także gładka oraz wydepilowana skóra. Ta ostatnia rzecz spędza nam często sen z powiek, bowiem depilacja jest czynnością czasochłonną, bywa także bolesna i w zależności od metody wykonywania, niekoniecznie przynosi długotrwałe i zamierzone skutki. Na szczęście w ofercie naszego sklepu posiadamy substancję niezwykle łatwo dostępną, która przychodzi nam pomocą i pozwoli cieszyć się uczuciem gładkości zdecydowanie dłużej, niż jak zapewnia korzystanie z tradycyjnych metod depilacji, czyli z maszynki do golenia. Mowa tutaj oczywiście o urządzeniu takim jak podgrzewacz do wosku do depilacji, który pragniemy Państwu przedstawić.

Podgrzewacz do wosku - Czym jest wosk do depilacji?

Wosk do depilacji jest substancją służącą do mechanicznego usuwania zbędnego owłosienia z ciała. Jak wygląda jego działanie? Podczas jego nakładania wosk obkleja włoski i kiedy je wyrywamy, są one usuwane wraz z cebulką, co gwarantują nam gładkość od 2 do nawet 5 tygodni. Jest niewątpliwie długotrwały efekt, dzięki któremu zaoszczędzimy wiele czasu, co szczególnie doceniane jest latem. Poświęcić możemy go wykonywanie inych czynności i na realizację swoich pasji. Woski dzielimy na dwa rodzaje. Miękkie charakteryzują się temperaturą topnienia do 40°C, natomiast  druga kategoria, woski twarde zaczynają topnieć dopiero po osiągnięciu temperatury większej niż 40°C.

Na czym polega depilacja za pomocą wosku?

Skórę przed depilacją warto odpowiednio przygotować tj. oczyścić i zdezynfekować fragment skóry, na którym obecne jest owłosienie, którego chcemy się pozbyć i wtedy możemy bezpiecznie nałożyć rozgrzany, płynny wosk. Wykonujemy to rozsmarowując go na ciele lub nakładając uprzednio na fragment materiału. Na usunięcie włosa wraz z cebulką mamy pewność, gdy produkt nanosimy zgodnie z kierunkiem wzrastania włosa, gdyż dzięki temu wyrób dotrze w jego najgłębsze miejsca. Zapewni to gładkość naszej skórze nawet do 5 tygodni, bez potrzeby poprawek. Ponadto odrastające ponownie włosy będą cieńsze i rzadsze, więc kolejne depilacje będą coraz prostsze i szybsze. Należy jednak pamiętać, że sytuacja taka będzie miała miejsce w przypadku regularnego stosowania wosku do depilacji. Kiedy nałożony na skórę wosk zastygnie, należy szybko się go pozbyć, pociągając produkt zdecydowanym i szybkim ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, to bardzo ważne. Dodatkowo, aby uniknąć podrażnień, skórę w momencie odrywania paska wosku należy delikatnie naciągnąć, by ułatwić czynność. Pozostałości wosku najlepiej jest zmyć za pomocą olejku do depilacji. W celu utrzymania efektu gładkiej skóry bez owłosienia warto zastosować krem po depilacji, który również zneutralizuje zaczerwienienia.

Maszyna do wosku

Urządzenie do wosku, podgrzewacz jest prosty w obsłudze, niezwykle wydajny oraz tani, ale też sprawia, że wykonywanie depilacji woskiem jest jeszcze szybsze i wygodniejsze. Dzięki jego zastosowaniu możemy rozgrzać wosk do optymalnej temperatury, co pozwoli na odpowiednie i rónomierne nałożenie produktu, który to rozprowadzany jest za pomocą rolki obecnej w podgrzewaczu do wosku. Bardzo pomocne jest to, że, większa część produktów posiada wbudowany wyświetlacz cyfrowy, który wskazuje temperaturę nagrzania wosku do depilacji. Prostota tego urządzenia sprawia, że idealnie sprawdzi się w salonach kosmetycznych, ale rónie dobrze nadaje się do użytku domowego.

Sposób użycia podgrzewacza do wosku twardego

Używanie jest dziecinnie proste. Do urządzenia należy włożyć wkład z woskiem, a następnie podłączyć je do prądu i zaczekać 20/25 minut, aż podgrzewacz sprawi, że wosk będzie gotowy. Następnie za pomocą rolki dostępnej w urządzeniu, nakładamy rozgrzany wosk na odpowiednio przygotowaną wcześniej partię ciała, z której chcemy pozbyć się zbędnego owłosienia. Przypominamy, że należy wykonywać to zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Po rozprowadzeniu wosku oraz jego zastygnięciu, pozbywamy się go, odrywając pasek, ale tym razem  robimy to w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza do wosku depilacja będzie zabiegiem szybkim, komfortowym, gdyż efekt gładkiej skóry będzie obecny na naszym ciele przez kilka tygodni, co jest niesamowicie wygodne i przede wszystkim satysfakcjonujące.

Podgrzewacz do wosku w rolce i w puszce

Depilacja woskiem wymaga zastosowania podgrzewacza wosku, czyli odpowiedniego urządzenia do depilacji. Nasze zestawy do depilacji woskiem pochodzą od sprawdzonych, profesjonalnych producentów urządzeń kosmetycznych do manicure oraz pedicure. Poza tym znajdziesz u nas lakiery i wszystkie akcesoria przygotowywania do paznokci, dopasowane do Twoich potrzeb. Hurtownia kosmetyczna LaDiosa to profesjonalne miejsce, gdzie czekają na ciebie niskie ceny produktów oraz największy asortyment kosmetyczny na rynku i rzetelne doradztwo w zakupie. Naszym celem jest dostarczanie Państwu oryginalnych i wysokiej jakości produktów kosmetycznych najwyższej klasy, najbardziej pożądanych na rynku. Mamy świadomość, że oferowane przez nas produkty znajdą zastosowanie w salonach kosmetycznych w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań aby oferować tylko najlepsze i co ważne - sprawdzone kosmetyki i urządzenia kosmetyczne i staramy na bieżąco zapoznawać się z Państwa potrzebami. Jeżeli macie Państwo pytania, wątpliwości, bądź jesteście zainteresowani zakupem określonego produktu ale nie jesteście do końca przekonani, co do jego właściwości, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą w wyborze i zaproponują Państwu korzystną, zadowalającą cenę.

 

Loading...