Gel Polish

Brak dostępnych produktów

Obserwuj nas! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Lakiery hybrydowe do paznokci - Gel Polish

Hurtownia kosmetyczna La Diosa pragnie zaoferować swoim Klientkom najlepsze markowe produkty w najniższych cenach na rynku. Zrobimy wszystko, abyś zakupy w naszym sklepie wspominała z uśmiechem na ustach, a także żebyś do nas wracała, ponieważ Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Gel Polish to znana i renomowana marka zajmująca się produkcją akcesoriów kosmetycznych i kosmetyków. Hybrydowe lakiery zapewniają świetną stylizację, a przy tym zachowują świeży wygląd przez wiele tygodni. Te cechy zadecydowały o niesamowitej popularności hybryd, wśród wszystkich Polek. W krótkim czasie można osiągnąć efekt końcowy, dzięki temu że aplikacja jest niezwykle łatwa. W domowym zaciszu możemy wykonać manicure, dotychczas znany wyłącznie z profesjonalnych salonów kosmetycznych. Po użyciu lakierów Gel Polish mamy pewność, że zejdą one po zastosowaniu acetonu, a my nie będziemy zmuszone do piłowania płytki paznokcia, ponieważ to bardzo wysokiej jakości produkty.

Kolorowe lakiery Gel Polish

Lakiery hybrydowe kolorowe - Lakiery hybrydowe sprawią, że każda z nas znajdzie coś dla siebie, ponieważ kolorowe marki Gel Polish charakteryzują się niezwykle szeroką gamą kolorów. Zaletą lakierów hybrydowych jest to, że nie trzeba czekać na jego wyschnięcie kilkadziesiąt minut i stresować się w tym czasie, że coś nam się rozmaże lub przyklei do płytki. Hybrydy są gotowe zaraz po aplikacji, więc ten zmarnowany czas to już przeszłość. Hybrydy sprawiają, że ten typ lakierów jest niezwykle wygodny, ponieważ utrzymują się nawet do trzech tygodni. Lakiery hybrydowe kolorowe trwałością swobodnie dorównują tradycyjnym lakierom utwardzanym żelem, będąc jednocześnie bardzo proste w nakładaniu - nie powodując zbędnej frustracji, łatwo i równomiernie układają się na powierzchni paznokcia.

Obecnie posiadamy w ofercie ponad 150 kolorów - każda z nas, nawet najbardziej wymagająca, znajdzie więc coś idealnego dla siebie! Gama lakierów hybrydowych kolorowych firmy Gel Polish jest olbrzymia. Czy to głęboki, intensywny róż, czy delikatna niczym wiosenny wiatr, pastelowa zieleń - wybór w LaDiosa jest ogromny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i samodzielnych poszukiwań, bądź kontaktu z nami - jesteśmy tu dla Ciebie, z przyjemnością pomożemy Ci w najlepszym wyborze.

Termiczne lakiery hybrydowe Gel Polish

Lakiery hybrydowe termiczne - Lakiery hybrydowe termiczne to najczęściej przeglądane pod względem hashtagów na instagramie czy youtubie, od dawna nie schodzą z pierwszych miejsc rankingów.  Blogerki je uwielbiają, przede wszystkim ze względu na ich zmienność i różnorodność. Dynamika jaka tworzy się na paznokciach wraz ze zmianą temperatury powoduje, że raz nałożony lakier nigdy nie jest taki sam. Dostępnych jest tysiące odcieni pośrednich, dostępnych zaraz po zmianie otoczenia na cieplejsze, bądź chłodniejsze. Kupując więc jeden lakier, kupujemy de facto dwa i cieszymy się nimi przez długi czas na naszych paznokciach.

>Lakiery do paznokci w sklepie kosmetycznymLakiery hybrydowe One Step 3w1 - Lakiery hybrydowe 3w1 dzięki braku konieczności stosowania bazy, czy topu, oferują niezwykłą wygodę - wszystko to włączone jest w skład Gel Polish One Step 3w1! Kolor i blask są niepowtarzalne, a szeroka paleta kolorów zgrabnie wpisuje się w najnowsze trendy. Jednofazowy lakier to bezpieczeństwo i wygoda, ale przede wszystkim to także oszczędność czasu, dzięki zaledwie dwóm warstwom, które należy nałożyć i utwardzić w lampie. 

Topy, bazy do paznokci Gel Polish

Bazy / Topy - Bazy to niezwykle przydatne preparaty, które utwardzają lakiery hybrydowe, powodując, że utrzymywać się mogą nawet do 4 tygodni! wspomagające proces nakładania hybryd. Bazy witaminowe wspomagają regenerację paznokci, co oznacza że mają także zdrowotną funkcję. Topy do paznokci, to z kolei preparaty wykańczające naszą aplikację. Dzięki topom warstwy nabłyszczające na naszych hybrydach mają mniejszą skłonność do odpryskiwania oraz łuszczenia się. Powoduje to znaczne poprawienie aspektów wizualnych, dzięki czemu jesteśmy dłużej zadowolone z naszego manicure.

 

Loading...