Lakiery hybrydowe 5w1

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Semilac

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Właściwości
Krycie
Wykończenie
Sortuj

LAKIERY HYBRYDOWE EXTEND 5W1

Za pewne już nie raz podczas wykonywania manicure hybrydowego zastanawiałaś się jak mógłby on wyglądać gdyby w jednej buteleczce połączono wszystkie najpotrzebniejsze produkty jednocześnie. W końcu takie rozwiązanie byłoby o wiele korzystniejsze zarówno pod względem czasowym, jak i pod względem ekonomicznym. Zamiast zakupu kilku oddzielnych produktów i wydawania kilka razy większej kwoty wystarczy, że zainwestujesz w jeden produkt posiadający w sobie wszystkie niezbędne do wykonania manicure hybrydowego właściwości. Mowa tu oczywiście o lakierach hybrydowych extend 5w1 od Semilac, które poza kolorami są również bazą, topem a także dają możliwość nadbudowania oraz przedłużenia naturalnej płytki paznokcia. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet pracujących, uczących się, młodych mam oraz wszystkich tych, dla których czas jest bardzo ważny. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zyskać piękny manicure w bardzo krótkim czasie oraz po bardzo niskich kosztach. Nie wierzysz? Sprawdź sama!

Zastosowanie produktu

Lakiery hybrydowe extend 5w1 od Semilac zostały stworzone z myślą o możliwości stworzenia wielu różnorodnych rodzajów manicure hybrydowego. Z ich pomocą bez problemu stworzysz m.in. pełnowartościowy manicure w wybranym przez siebie kolorze. Wystarczy, że nałożysz dwie cienkie warstwy produktu bezpośrednio na swoją płytkę paznokcia a będziesz mogła cieszyć się lśniącym i długotrwałym efektem do kilku tygodni. Innym sposobem na wykorzystanie owego produktu jest użycie go np. w stylizacji french. Niezależnie od tego, na który sposób bądź odcień się zdecydujesz gwarantujemy, że produkt sprawdzi się na Twoich paznokciach, tworząc bardzo elegancki oraz schludny manicure hybrydowy w kilka minut.

Różnorodna paleta kolorystyczna

Semilac podczas tworzenia swoich produktów zawsze przykuwa ogromną uwagę do tego, aby każda klientka niezależnie od tego czy lepiej czuje się w delikatniejszych bądź mocniejszych odcieniach znalazła coś dla siebie. Stało się tak również podczas tworzenia kolekcji 5w1. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz bardzo dużą ofertę kolorystyczną pasującą do każdych upodobań. Na stronie internetowej znajdziesz odcienie takie jak Delicate Pink, Glitter Delicate Pink oraz Pale Nude, które idealnie nadadzą się do delikatnych i subtelnych stylizacji hybrydowych a także coś z mocniejszej kategorii kolorystycznej takie jak Brown Pink oraz Pastel Pink. Każdy z owych odcieni charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem, lśniącym wykończeniem a także odpornością na różnego rodzaju zniszczenia. Tak piękny i wytrzymały manicure będzie Ci służyć przez wiele tygodni!

Loading...