All in One Lakiery Hybrydowe 3w1

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:SUNONE

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie
Wykończenie
Sortuj

LAKIERY HYBRYDOWE ALL IN ONE 3W1

Codzienne obowiązki, praca, opieka nad dzieckiem, jak i wiele innych czynników sprawia, że czasem nie mamy siły ani czasu, by poświęcić chwilę na stylizację paznokci. Zaniedbany i nieestetyczny manicure wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie. Standardowe wykonanie manicure bądź pedicure hybrydowego zajmuje około godziny. Dlaczego, aż tak długo? Zaaplikowanie każdego z produktów, utwardzenie ich oraz wprowadzenie ewentualnych poprawek wymaga czasu, jak i precyzyjności. Nie jest to więc coś, czego można dokonać w kilka minut, a następnie mieć z głowy na kilka tygodni. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość! Marka SUNONE stworzyła kolekcję lakierów hybrydowych All In One 3w1. Jest to prawdziwy hit na rynku kosmetycznym!

Co to dokładnie za produkt?

Lakiery hybrydowe All In One 3w1 od SUNONE to kolekcja lakierów poświęcona wszystkim kobietom, które pragną w krótkim czasie osiągnąć zadowalający i długotrwały efekt na swoich paznokciach. Tak to możliwe! Lakiery SUNONE są połączeniem 3 produktów: bazy, lakieru hybrydowego oraz topu do paznokci. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaoszczędzić bardzo dużo czasu, jak i pieniędzy. W końcu nie musisz kupować trzech oddzielnych produktów, ponieważ znajdują się one w jednej buteleczce. Marka SUNONE zadbała o to, aby kolekcja All In One 3w1 wyróżniała się na tle pozostałych lakierów hybrydowych, nie tylko poprzez swoją wielofunkcyjność, ale również poprzez dopracowaną formułę. Manicure, jak i pedicure hybrydowy z użyciem lakierów hybrydowych All In One 3w1 utrzymuje się do około 3 tygodni. Jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ponadto posiada idealną gęstość oraz świetne krycie.

Aplikacja produktu

Aplikacja lakieru jest banalnie proste i zajmie Ci jedynie kilkanaście minut! Na początku przygotuj płytkę paznokcia tak jak w przypadku standardowego wykonywania manicure hybrydowego. Pamiętaj o dokładnym oczyszczeniu paznokci ze skórek i nabłonków. Następnie nadaj odpowiedni kształt swoim paznokciom według własnego uznania. Kolejnym krokiem jest zaaplikowanie jednej, cienkiej warstwy produktu oraz utwardzenie jej w lampie przez około 30 sekund. Ostatnim krokiem jest przemycie płytki paznokcia cleanerem. Gotowe! Prościej się już nie dało, prawda?

Kolorowe szaleństwo

Marka zwraca szczególną uwagę na paletę kolorystyczną swoich produktów. W końcu każda z nas ma inny gust, przez co ciężko jest zadowolić się kilkoma odcieniami. Kolekcja lakierów All In One posiada aż 100 dostępnych odcieni! Oznacza to zatem, że bez problemu znajdziemy tutaj lakier do paznokci w wymarzonym przez siebie odcieniu. Do wyboru są m.in. odcienie beżu, różu, pastele, odcienie błękitu, jak i wiele innych. Wybierz coś dla siebie i stwórz niepowtarzalne stylizacje hybrydowe na swoich paznokciach!

Loading...