• Frezy kamienne
  Frezy kamienne
 • Frezy karbidowe
  Frezy karbidowe
 • Frezy ceramiczne
  Frezy ceramiczne

  Frezy ceramiczne

  Frezarka jest aktualnie jednym z najbardziej pożądanych urządzeń w każdym profesjonalnym salonie manicure. Z powodzeniem zastąpiła tradycyjną metodę ściągania hybrydy. Dzięki niej manicure i pedicure możemy wykonać znacznie szybciej, wygodniej i bezpieczniej. Ponadto ten sposób jest o wiele prostszy i bardziej higieniczny od tradycyjnego. Najważniejszą kwestią, o której należy pamiętać jest wymiana wkładów czyli frezów.

  Frezy do paznokci

  Frezy do paznokci różnią się od siebie wielkością i kształtem. Każdy z nich ma inne zastosowanie i jest dostosowany do określonych efektów.To one są jej głównymi elementami, które mają bezpośredni kontakt z płytką paznokcia. Najważniejsza przy wyborze odpowiedniego frezu jest jego jakość. Musi być wykonany z bezpiecznego i bardzo trwałego materiału, który bez problemu możemy wyczyścić i zadbać o jego sterylność. Nasz sklep kosmetyczny LaDiosa posiada w ofercie wiele rodzajów frezów o różnym przeznaczeniu.

  Frez do usuwania skórek, do paznokci - rodzaje i zastosowanie

  Oferujemy różnorodne frezy do paznokci dostosowane do Waszych potrzeb. Charakteryzują się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz trwałością. Jednym z nich jest frez szczoteczkowy, służy ondo polerowania ostatniej warstwy manicure. Jego głównym zadaniem jest przyspieszenie czasu wybłyszczenia. Cechuje się uniwersalnym rozmiarem pasującym do wszystkich popularnych frezarek.

  Frez do ściągania hybrydy

  Frez ceramiczny w kształcie stożka sprawdza się przy zrogowaciałym naskórku. Frez ceramiczny cienki i krótki pozwala na precyzyjne i szybsze ściągnięcie warstwy lakieru. Frez ceramiczny o kształcie walca służy do usuwania żelu i hybryd. Frez ceramiczny w kształcie kulki dzięki innowacyjnej technologii użycia tlenku cyrkonu pracuje cicho i delikatnie, nie przynosząc drgań i nie przegrzewając płytki. 

  Frez ceramiczny do hybrydy

  Frez porcelitowy/kamienny sprawdzi się do techniki suchej jak też do pracy z natryskiem wody, natomiast Frez ceramiczny do manicure i pedicure sprawdzi się przy zabiegach oczyszczania pięt. W ofercie naszego sklepu posiadamy jeszcze wiele innych rodzajów w zależności od preferencji naszych Klientek. Nasz sklep kosmetyczny ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych modeli, aby każda z Was mogła znaleźć tu coś dla siebie.

 • Frezy polerskie
  Frezy polerskie
 • Frezy z węglika
  Frezy z węglika
 • Frezy diamentowe
  Frezy diamentowe
 • Frezy gumowe
  Frezy gumowe
Frezy

Frezy do paznokci

Frezy są niezbędnym narzędziem i nieocenionym ułatwieniem w pracy każdej profesjonalnej stylistki paznokci. Dzięki nim precyzyjnie usuniesz nieestetyczne skórki oraz szybko ściągniesz kolor lub masę żelową ze swoich paznokci. Praca z frezami oferowanymi przez nasz sklep to sama przyjemność!

Frezy kamienne

Frezy kamienne charakt...

Więcej
na stronę

Menu