Manicure

Świąteczny manicure krok po kroku - film instruktażowy

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny manicure? Zainspiruj się najmodniejszymi stylizacjami w tym sezonie. Na naszych profilach w mediach społecznościowych nie brakuje świątecznych wzorów, które można odtworzyć na swoich paznokciach, jednak to nie wszystko! Na naszym Instagramie zapisaliśmy ostatni Live ze zdobień, podczas którego nasza instruktorka Natalia pokazała jak krok po kroku wykonać świąteczny manicure.
To o wiele łatwiejsze niż sądziliśmy!

Pomysły na świąteczny manicure

Do świąt zostało już zaledwie kilka dni, to najlepszy moment na to, by wykonać stylizację. Nie warto zostawiać tego na ostatni dzień, ponieważ w natłoku sprzątania i gotowania może zabraknąć na to czasu. Jeśli wizyta u kosmetyki nie została zarezerwowana z wyprzedzeniem, nie ma już szans, by wcisnąć się na nią w ostatniej chwili. Całe szczęście manicure można wykonać własnoręcznie w domu, a dzięki wskazówkom Natalii będzie wyglądał wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

1. Śnieżynki

To zdobienie sprawdza się co roku. Dodatkowym atutem jest jego uniwersalność. Śnieżynki kojarzą się ze świętami, ale przede wszystkim z zimą, dlatego dobrze będą wyglądały również podczas balu sylwestrowego, a nawet w kolejnych dniach zimy, która kalendarzowo trwa od drugiej połowy grudnia aż do drugiej połowy marca. Do wykonania stylizacji niezbędny jest biały żel do zdobień

2. Świąteczne postacie

Renifer, świąteczny skrzat czy Mikołaj na paznokciach zawsze wygląda wyjątkowo i klimatycznie. Taki manicure hybrydowy zwróci uwagę wszystkich przy wigilijnym stole. Stylizacja tego typu wydaje się trudna, jednak w ostatnim Live Natalia udowodniła, że wiele wzorów jest na tyle łatwych, że poradzą sobie z nimi nawet osoby początkujące. Przykładem takiego zdobienia są renifer i piernik, które podczas spotkania na żywo zostały wykonane krok po kroku.

3. Sweterek

To zdobienie jest modne w okresie jesienno-zimowym już od kilku lat. Wbrew pozorom wykonanie paznokci w tym stylu nie jest trudne, wystarczy przygotować płytkę jak zawsze nałożyć bazę i kolorowy lakier hybrydowy, a następnie wykonać wzorek, który warto poprawić, nanosząc kolejną warstwę produktu, dla uzyskania głębszego efektu 3D.

4. Świąteczny lizak

Jedną propozycji, która cieszy się dużym powodzeniem, jest wzór świątecznego lizaka, który przyjął się w dwóch formach, jako namalowane lizaki, lub odwzorowany pasiasty motyw na całych paznokciach. Zdobienie jest łatwe w wykonaniu, wystarczy pomalować paznokcie kolorem, a następnie innym lakierem namalować przekątne linie. Do zdobienia można użyć dowolnej ilości kolorów, my polecamy: biel, czerwień i złoto.

To tylko kilka propozycji na świąteczny manicure, który z pewnością zwróci uwagę wielu osób nie tylko przy świątecznym stole. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każda pazurkomaniaczka znajdzie wystarczającą ilość czasu na pomalowanie paznokci przed świętami lub brakuje jej wprawy w malowaniu wzorków. Co zrobić w takiej chwili? Polecamy zrezygnować ze wzorków i postawić na lakiery hybrydowe w świątecznych kolorach. Od wielu lat w modzie jest czerwień, granat i butelkowa zieleń, które wzbogacone złotym lub srebrnym brokatowym lakierem wyglądają wyjątkowo świątecznie.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...