Manicure

3 sposoby na kwiatki na paznokciach - wiosenny manicure

Na zewnątrz zaczyna być coraz cieplej, ewidentnie wiosna jest coraz bliżej, dlatego pora porzucić zimowe sweterkowe stylizacje na rzecz wiosennych, pełnych pasteli odcieni. Bez podważalnie w tym okresie królują jasne barwy pełne nadziei i słońca, nie może zabraknąć również adekwatnych do pory roku wzorków, dlatego kwiatki na paznokciach są trendem każdej wiosny. Dziś zdradzimy, jak wykonać takie zdobienie w łatwy sposób, przygotowaliśmy aż 3 możliwości, które nie wymagają zbyt wiele czasu i umiejętności.

Naklejki na paznokcie

Najprostszym sposobem jest wykorzystanie gotowego wzoru. W naszej ofercie dostępne są naklejki na paznokcie w wielu ciekawych kwiatowych wzorach i kolorach. Do wykonania takiej stylizacji wystarczy pomalować paznokcie jak zawsze i przed nałożeniem produktu typu top hybrydowy nakleić wybrany wzorek w sposób odpowiedni do rodzaju naklejki. Jeśli produkt jest samoprzylepny, wystarczy przykleić go w wybranym miejscu, natomiast używając naklejki wodnej, należy zmoczyć ją wodą, odkleić delikatnie cieniutką warstwę ze wzorkiem i przyłożyć w wybrane miejsce. Zaletą naklejek wodnych jest fakt, że do momentu, gdy są one mokre, można bez problemu przesuwać je po paznokciu w poszukiwaniu najlepszego miejsca.

Stemple do manicure

To kolejny bardzo łatwy sposób wykonywania wzorków na paznokciach. Aby wykonać taki manicure, wystarczy zaopatrzyć się stempel do paznokci i blaszki ze wzorkami. Wykonanie jest bardzo łatwe, należy pomalować paznokcie, używając do tego lakiery hybrydowe lub żele do paznokci, a następnie odbić wzorek. Jak krok po kroku wykonać taką stylizację? Pisaliśmy już o tym na naszym blogu → Szybki manicure - stemple do zdobień.

Ręcznie malowane wzorki na paznokciach

Choć własnoręczne malowanie wzorków na paznokciach wydaje się trudne, można wyróżnić proste kompozycje, do których realizacji nie trzeba mieć umiejętności artystycznych oraz wprawy. Z góry warto przygotować się na to, że nie będą to wzory rodem z obrazu “Słoneczniki” Van Gogha, jednak nadadzą paznokciom wiosennego uroku. Wystarczy przygotować paznokcie jak zawsze i nałożyć wybrany kolor lakieru, może to być również baza hybrydowa. W kolejnym kroku za pomocą patyczka lub sondy wystarczy nanieść kropeczki, które będą stanowiły środki kwiatków (np. żółte), a następnie kropki dookoła - płatki (np. białe) w ten sposób na paznokciach powstaną proste, ale bardzo urocze i dziewczęce kwiatki. W celu udoskonalenia kwiatów wystarczy przed utwardzaniem produktu cienkim pędzelkiem wykonać “kreski” przez płatki od wewnętrznej do zewnętrznej strony, dzięki temu zabiegowi wzorek zyska jeszcze ładniejszy kształt.

Wszystkie produkty niezbędne do wykonania kwiatowych stylizacji według naszych propozycji dostępne są w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej La Diosa.

Udostępnij:
Loading...