Lakiery do paznokci

Baza do manicure - nasze ulubione produkty

Podstawą każdej stylizacji wykonywanej na paznokciach jest baza do manicure, która zapewnia trwałość stylizacji i nie tylko. Producenci lakierów hybrydowych dostarczają nam szorki wybór produktów bazowych, które zaczynają spełniać wiele funkcji jednocześnie i ułatwiać malowanie paznokci zarówno w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jak i w zaciszu domowym. Duży wybór to możliwość dobrania produktu do indywidualnych, potrzeb, problemów, ale również upodobań związanych z kolorem oraz podstawowymi cechami lakieru. Wiele lat w branży pozwoliło wyłowić nam kilku faworytów, dlatego dziś przedstawimy kilka baz, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Bazy hybrydowe - podstawowe informacje

Przed wyborem produktu warto zastanowić się nad tym, jakie są nasze oczekiwania w stosunku do niego. Tradycyjna baza hybrydowa to lakier, którego zadaniem jest zapewnienie przyczepności stylizacji, zazwyczaj jest bezbarwna i aplikowana w małych ilościach (cienka warstwa). W miarę potrzeb powstały produkty, które są wzbogacone o składniki wzmacniające płytkę paznokciową, ale również takie, które pozwalają na nadbudowę i przedłużanie. Zdecydowany postęp zadział się również w kwestii kolorów, dostępne są bazy półtransparente oraz w pełni kryjące, które znacznie skracają czas wykonania stylizacji. Jak widać, wybór produktów jest bardzo duży, bazy hybrydowe można dopasowywać do indywidualnych potrzeb.

Nasze ulubione bazy do manicure

Victoria Vynn Mega Base
Produkty z tej serii warto mieć w swojej kolekcji, ponieważ zapewniają wyjątkową trwałość stylizacji oraz pozwalają na nadbudowę płytki paznokciowej. Dostępna w wersji transparentnej oraz w kilku odcieniach pół transparentnych. Atutem jest konsystencja produktu, dodatkowo wykazuje on właściwości samopoziomujące, dzięki temu podczas malowania nie trzeba obawiać się o zalane skórki.

Claresa Rubber Base
To jedna z tańszych propozycji w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej. Produkt wykazuje się wysoką trwałością, pozwala na nadbudowę płytki paznokciowej, a nawet przedłużenie na formie. Dostępna jest szeroka gama kolorów w naturalnych, pastelowych odcieniach pół transparentnych oraz w pełni kryjących. Polecamy ten produkt w szczególności osobom, które wykonują manicure hybrydowy w domu. Baza do paznokci dzięki swojej gęstej konsystencji nie zalewa skórek i łatwo się rozprowadza.

Kolorowe bazy hybrydowe Makear
To świetna propozycja dla osób, które lubią w łatwy i szybki sposób wykonać piękny manicure. Zaletą tych produktów jest dostępność kolorów, najnowsza kolekcja to neonowe propozycje, które świetnie wpisują się w sezon letni. Ponadto produkty wykazują się wysoką jakością.

NeoNail Modeling Base Calcium
Decydując się na ten produkt, zyskuje się piękny kolor, idealnie zarysowaną “krzywą C” oraz wzmocnienie paznokci. Lakier wzbogacony jest o witaminy E i B5 oraz wapń. Idealnie sprawdza się jako produkt bazowy oraz jako samodzielny kolor na paznokciach, pozwala na nadbudowę, a nawet przedłużanie płytki.

To tylko kilka propozycji z naszej oferty. Zadbaliśmy o to szeroki wybór produktów bazowych, by spełnić oczekiwania zarówno osób wykonujących manicure w domu, jak i profesjonalistów zajmujących się stylizacją paznokci zawodowo.

Udostępnij:
Loading...