Lakiery do paznokci

Błysk na paznokciach - lakiery hybrydowe z brokatem

Pora na wiosenne odświeżenie manicure i nadanie mu odrobiny blasku. Świetną propozycją umożliwiającą wykonanie ciekawych stylizacji są lakiery hybrydowe z dodatkiem świecących drobinek, które stały się prawdziwymi hitem! Tego typu produkty są dostępne w kolekcjach wielu producentów i można znaleźć je w naszej ofercie. Przygotowaliśmy kilka nowości oraz lakiery hybrydowe z brokatem, które są dostępne od dawna. Testuj połączenie drobinek z różnymi kolorami i twórz własne stylizacje.

Lakiery hybrydowe z brokatem

Brokat na paznokciach króluje w szczególności w okresie karnawału, ale to również świetna propozycja przy innych okazjach, a nawet na co dzień. Polecamy mieć ozdobny produkt w swojej kolekcji, by w łatwy sposób wykonać manicure na wielkie wyjście, np. przyjęcie urodzinowe czy wesele. Jeśli błysk jest na co dzień zbyt intensywny, polecamy hybrydowy lakier brokatowy pokryć matowym topem, w ten sposób nadając stylizacji tajemniczego wyrazu. Poniżej kilka naszych brokatowych faworytów.Topy hybrydowe Nails Company
Propozycja od Nails Company to świetne połączenie tradycyjnego topu z drobinkami, w kilku odsłonach. Podstawą jest wysokiej jakości produkt wzbogacony o brokatowe drobinki o różnej wielkości i kształcie. Do wyboru aż 6 kolorów: czarny, biały, różowy, niebieski, pomarańczowy i żółty. Wystarczy jedna warstwa, by zapewnić stylizacji zupełnie inne wykończenie oraz wysoką trwałość, nawet do 21 dni.

Lakiery Neonail z limitowanej kolekcji Crazy in Dots
To bezbarwny lakier, w którym zatopione są brokatowe drobinki. Produkt występuje w 4 odsłonach kolorystycznych. Wystarczy cienka warstwa, by nadać stylizacji zupełnie innego wyrazu. Efekt można kontrolować, aplikując więcej lub mniej produktu, w ten sposób uzyskując zamierzoną ilość drobinek. Produkt można używać np. bezpośrednio na bazę lub na kolor, całość wystarczy pokryć topem i stylizacja gotowa.

Claresa Top No Wipe GLITTER
Produkty od tej marki są dobrze znane klientom naszej hurtowni kosmetycznej, stanowią one świetną propozycję pod względem ceny i jakości. Topy hybrydowe z małymi drobinkami brokatu, występują w kilku odsłonach kolorystycznych, które połyskują pod wpływem światła dziennego i sztucznego. Użycie tego typu produktu jest świetnym rozwiązaniem na szybkie odmienienie każdej stylizacji, a formuła no wipe, która nie wymaga przemywania, dodatkowo skraca czas pracy nad manicure.

Topy hybrydowe z drobinkami brokatu

Zastosowanie tego typu produktu jest świetnym rozwiązaniem na trwałe wykończenie stylizacji, które zapewnia jednocześnie zdobienie. Warto mieć w swojej kolekcji top hybrydowy z brokatem, ponieważ to jedno z łatwiejszych rozwiązań, które pozwala na odmienienie każdej stylizacji, nie nadwyrężając przy tym poświęconego czasu. Producenci dbają o to, by klientki mogły wybierać w wielu propozycjach, stale pojawiają się nowe kolekcje, z drobinkami i różnych kolorach i kształtach, które pozwalają osiągnąć wymarzony efekt przy zastosowaniu tylko jednej warstwy zabezpieczającej całą stylizację.

Udostępnij:
Loading...