Lakiery do paznokci

Claresa Rubber Base - kauczukowa trwałość

Baza do hybrydy jest kluczowym produktem każdej stylizacji, zapewnia trwałość, nadaje kolor i wyrównuje płytkę paznokcia. W naszej ofercie jest dostępnych około 20 producentów lakierów hybrydowych, każdy z nich ma własne produkty bazowe stworzone według indywidualnych receptur, jednymi z produktów, na który warto zwrócić uwagę, jest Claresa Rubber Base, które cieszą się dużą popularnością wśród profesjonalnych stylistek oraz osób wykonujących manicure w domu.

Kauczukowe bazy do hybrydy

Bazy kauczukowe do hybrydy Claresa pokochało wiele wielbicielek manicure, a to wszystko dzięki zaletom, którymi wykazują się te produkty. Postawą jest trwałość oraz łatwa aplikacja, malowanie paznokci lakierami Claresa jest łatwe dzięki odpowiednio gęstej konsystencji, która nie zalewa skórek. Pomocny jest również odpowiednio wyprofilowany pędzelek, za pomocą którego łatwo jest namalować równomierną taflę. Baza hybrydowa pozwala na wzmacnianie, nadbudowę, a nawet przedłużanie paznokci. Dodatkowym atutem produktu jest dostępność w wielu kolorach, głównie naturalnych odcieniach beży i róży, w tym nawet z dodatkiem drobinek brokatu. Kolorowe bazy świetnie sprawdzają się zarówno jako podkład pod stylizację, ale również mogą same ją tworzyć, wystarczy zabezpieczyć stylizację topem hybrydowym. Zaletą produktu jest również jego stosunkowo niska cen, dzięki której na lakiery Claresa może pozwolić sobie każda wielbicielka manicure.

Kolorowe lakiery hybrydowe Claresa

Lakiery hybrydowe stały się popularne głównie dzięki trwałości, którą zapewniają. Hybrydowa stylizacja utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodnie, po tym czasie warto wykonać nową stylizację ze względów estetycznych i zdrowotnych. Claresa systematycznie dostarcza nam dawkę nowych kolorów. Wśród najnowszych kolekcji znalazły się róże i czerwienie: DUSTY ROSE, beże i brązy: PERFECT NUDE. Producent na każdą porę roku oraz przy wielu dodatkowych okazjach typu walentynki lub święta tworzy nowe kolekcje, które bardzo szybko podbijają serca wielbicielek manicure. Kolorowe lakiery hybrydowe można aplikować na produkty Claresa Rubber Base, ale również Extend Care 5 in 1 PROVITA, Extend Care 5 in 1 KERATIN, Base Ultra, a nawet na produkty bazowe innych marek. Zawsze należy pamiętać o zabezpieczeniu stylizacji topem hybrydowym, który gwarantuje trwałość stylizacji oraz wykończenie zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami.

Claresa lakiery hybrydowe 5 in 1

Wśród lakierów od tego producenta pojawiły się bazy Extend Care 5 in 1 PROVITA, Extend Care 5 in 1 KERATIN, które zapewniają trwałość i przyczepność stylizacji oraz dostarczają odpowiednich składników aktywnych paznokciom. Dodatkową zaletą tych produktów jest ich formuła 5 in 1, dzięki temu świetnie sprawdzają się jako produkty bazowe, ale mogą stanowić również samoistną stylizację, nie wymagają wtedy aplikacji topu. Te produkty są łatwe w użyciu i pozwalają zaoszczędzić czas na malowaniu kolejnych warstw.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...