Fartuszki kosmetyczne - stylowa ochrona przed zabrudzeniami

Nieodłącznym ekwipunkiem ochronnym kosmetyczki, makijażystki czy manicurzystki jest fartuszek kosmetyczny. Ten element odzieży ochronnej kojarzy się z białym prostym, często za dużym fartuchem, który odbiera kobiecy urok. Postanowiliśmy to zmienić i wprowadziliśmy do naszej oferty piękne, kolorowe fartuchy podkreślające kobiecą figurę, aby każda z nas mogła czuć się wyjątkowo w pracy.

Po co używa się fartuch kosmetyczny?

Praca kosmetyczki, fryzjerki czy manikiurzystki wiąże się z kontaktem z wieloma preparatami, kosmetykami (tj. lakiery hybrydowe, żele do paznokci, farby do włosów itp.), ale również klientami. Fartuchy kosmetyczne mają za zadanie chronić głównie przed zabrudzeniami w tym przed przenoszeniem bakterii, grzybów i wirusów. W salonie kosmetycznym i fryzjerskim używa się różnych preparatów, które w kontakcie z ubraniem mogą je zniszczyć, istotne jest również nieprzynoszenie zarazków do domu, po powrocie z pracy można np. utulić dzieci bez obawy, że ma się na sobie pył po wykonywanym pedicure. Ochrona to nie wszystko fartuszki kosmetyczne zapewniają pozytywny wizerunek firmie, a nawet mogą tworzyć spójny obraz np. poprzez wybór produktu w barwach przewodnich salonu.

Nasze piękne fartuszki kosmetyczne sprawdzą się nie tylko w salonie kosmetycznym, to odpowiednia propozycja np. dla wielbicielek gotowania, które nie chcą brudzić się podczas przygotowywania obiadów, cukierników, do zachowania higieny i ochrony w pracy, a nawet dla osób zajmujących się malarstwem i rzeźbiarstwem lub oddającym się innym brudzącym zajęciom.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

Stylowo i bezpiecznie

W naszej ofercie dostępne są fartuszki kosmetyczne zakładane na szyję i przewiązywane w pasie, dzięki temu podczas pracy można mieć pełną swobodę ruchu i nie trzeba martwić się o przegrzanie. Do wyboru dwa kroje prosty oraz z falbanką podkreślającą talię. Zadbaliśmy o duży wybór kolorów, a nawet dedykowane wzory np. lakiery, kosmetyki do makijażu oraz kwiaty, znalazła się nawet modna krata. W takim fartuszku można wyglądać dobrze, modnie, kolorowo, a przede wszystkim mieć odpowiednią ochronę podczas pracy. Zaletą fartuszków jest regulowany górny pasek, dzięki temu można dowolnie dostosowywać długość fartuszka, wiązanie w pasie również pozwala na pełną swobodę dopasowania, rozmiar jest uniwersalny.

W swojej ofercie mamy również fartuszki kosmetyczne Wonder Lashes dedykowane dla pań, które wolą jednolite wzory. Produkty dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i szarym oraz w widocznym logo marki w górnej części. Ciekawy krój fartuszka sprawia, że prezentuje on się bardzo dobrze na każdym typie sylwetki.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...