Manicure

French konstrukcyjny, czyli manicure francuski inaczej

Manicure francuski to klasyka, która zawsze wydaje się na czasie. Subtelna kombinacja różu lub beżu na płytce paznokcia i białej końcówki paznokcia zawsze wygląda elegancko i estetycznie. To prawdziwie uniwersalna stylizacja, która pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i bardziej formalnych okazji. Jednak tradycyjny francuski styl stał się teraz wyjątkowo innowacyjny. Przedstawiamy wam "French konstrukcyjny" - odmianę francuskiego manicure, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność w fantastyczny sposób.

Ewolucja Klasycznej Elegancji

Tradycyjny francuski manicure słynie z białej końcówki paznokci i płytki zachowanej w naturalnych odcieniach różu i beżu. To wygląda niesamowicie elegancko. Jednak w dzisiejszych czasach kobiety chcą czegoś więcej - chcą wyrazić swoją indywidualność i styl. To tutaj pojawia się "French konstrukcyjny".

Kolory, Kolory, Kolory!

French konstrukcyjny to wyrazista odmiana tradycyjnego manicure francuskiego. Zamiast klasycznej białej końcówki, tutaj możesz również użyć dowolnego koloru i zdobień w postaci brokatów, pyłków, by osiągnąć efekt, jaki tylko sobie wymarzysz. Dzięki temu twój manicure może pasować idealnie do twojego stroju, nastroju lub okazji, a przede wszystkim mocno się wyróżniać i zaskakiwać. French konstrukcyjny to nie tylko kolorowy manicure to prawdziwe dzieła sztuki na paznokciach.

Nowość Victoria Vynn - żele do zdobień Brillant

W naszym sklepie kosmetycznym pojawiła się właśnie zupełna nowość, Żele do zdobień z serii Brillant to wszechstronne narzędzie do tworzenia zdobień na paznokciach. Dzięki swojej gęstej konsystencji nadają się zarówno do podstawowych zdobień, jak i zaawansowanych stylizacji w tym frencha konstrukcyjnego. Dodają wielowymiarowego i wielokolorowego efektu biżuterii, doskonale uzupełniając różnorodne stylizacje. Idealne do precyzyjnych zdobień lub jako kolor paznokci, szczególnie w stylizacjach typu "nailboutin" (jako kolor widoczny od spodu płytki paznokcia) i "french 3D". Co istotne, stylizacje wykonane przy użyciu Brillant Gel można również opracować pilnikiem, co gwarantuje perfekcyjne detale. To produkt, który pozwoli wyrazić twoją kreatywność na paznokciach w wyjątkowy sposób.

Jak Wykonać French Konstrukcyjny?

  1. Proces rozpoczynamy od wykonania standardowego manicure kosmetycznego, co obejmuje krótkie opiłowanie paznokci, usunięcie nadmiaru skórek oraz delikatne zmatowienie płytki paznokcia.

  2. Następnie przechodzimy do etapu nałożenia bazy i jej utwardzenia w lampie UV/LED. Dla zwiększenia trwałości manicure warto zastosować primer kwasowy, szczególnie w przypadku tłustej płytki paznokcia.

  3. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie procesu przedłużania paznokcia na szablonie. Warto pamiętać, że warstwa, którą na tym etapie nakładamy, powinna być niezwykle cienka, aby umożliwić dalsze budowanie długości manicure poprzez french konstrukcyjny. Ponownie, musimy utwardzić ten etap w lampie.

  4. W następnej fazie tworzymy cover za pomocą żelu budującego o naturalnym kolorze. Nakładamy go na płytkę paznokcia, pomijając jednocześnie końcówkę paznokcia, jednocześnie tworząc tzw. "linię uśmiechu," czyli półkole. Warto tutaj zastosować grubszą warstwę na środku paznokcia, aby stworzyć linię C, która zabezpiecza przed ewentualnym złamaniem przedłużonego paznokcia. Kolejny raz musimy utwardzić ten żel w lampie.

  5. Następnie koncentrujemy się na starannym opiłowaniu linii uśmiechu, by uzyskać dokładnie wygładzony i symetryczny kształt.

  6. Przechodzimy teraz do wypełniania wolnego brzegu paznokcia. W tym miejscu mamy opcję nałożenia białego żelu budującego, kolorowej końcówki lub bardziej skomplikowanych zdobień. Ponownie, etap ten wymaga utwardzenia w lampie.

  7. Ostatnim krokiem jest nałożenie topu hybrydowego i jego utwardzenie w lampie, co daje naszemu manicure wykończenie i trwałość.

Manicure francuski to zawsze dobry wybór, ale "French konstrukcyjny" daje ci możliwość wyrażenia swojego stylu w jeszcze bardziej kreatywny sposób. Niech twoje paznokcie mówią o tobie i twoim unikalnym stylu! Odważ się na kolory i zdobienia - ta odmiana francuskiego manicure sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i zauważysz, że twoje paznokcie przyciągają spojrzenia!

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...