Manicure

Gadżety dla stylistek Victoria Vynn

Bez względu na to, czy zajmujesz się manicure zawodowo, czy malujesz paznokcie jedynie dla siebie, gadżety od Victoria Vynn umilą twoją pracę nad stylizacją, a nawet Twój czas wolny. Jeśli jesteś miłośniczką produktów do manicure właśnie tej marki, te gadżety pozwolą Ci to oznajmić.

Jesteś profesjonalną stylistką?
Zadbaj o to, by klienci już od pierwszej chwili po wejściu do Twojego gabinetu wiedzieli, że współpracujesz z profesjonalną marką. Pamiętaj, by logo na lakierach, których używasz było widoczne. Klienci przychodzą do salonu na manicure hybrydowy, z przekonaniem, że zostanie on wykonany wysokiej jakości produktami, zadbaj o to, by byli tego pewni i wiedzieli, że trafili w dobre ręce. Postaw na swoim biurku kubek z logo i używaj firmowych ręczników.

Wykonujesz manicure w domowym zaciszu?
To nie stoi na przeszkodzie przed tym, byś w swojej kolekcji miała gadżety ulubionej marki paznokciowej. Jeśli często wybierasz lakiery hybrydowe Victoria Vynn, to z pewnością przyjemniej będzie Ci się wykonywało zabieg, używając przy tym oryginalnego ręcznika tej marki. Używaj kubka w pracy, ciesz się swoją pasją i dziel nią z innymi. Wśród dostępnych gadżetów jest również worko-plecak, który z pewnością świetnie sprawdzi się na małych i dużych podróżach.

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn

To znana i ceniona marka w Polsce, jak i na świecie. Zarówno lakiery hybrydowe, jak i żele do paznokci Victoria Vynn zdobyły dużo zwolenniczek, które chętnie korzystają z produktów w swoich salonach manicure oraz w zaciszu domowym. Produkty tej marki cieszą się dużą popularnością, również w La Diosie. Zadbaliśmy o to, by w naszej hurtowni kosmetycznej zawsze były dostępne produkty tej marki, a nowe kolekcje pojawiały się w sprzedaży już w dniu premiery. W ofercie naszego sklepu są dostępne lakiery hybrydowe, żele, ozdoby, akcesoria do manicure, a nawet wspomniane gadżety tego producenta.

Mega base Victoria Vynn - niezawodny produkt

Wspominając produkty tej marki, nie możemy nie wspomnieć kilka słów o Mega Base. Z pewnością słyszała o niej każda wielbicielka manicure. Produkt jest dostępny zarówno w wersji bezbarwnej, jak i w kilku kolorach. Ta hybrydowa baza do paznokci świetnie się trzyma, nie rozlewa się podczas aplikacji i pozwala na odbudowę płytki. Uwaga! Produkt umożliwia rekonstrukcję zniszczonego paznokci oraz przedłużenie płytki na szablonie nawet do 7 mm.

Udostępnij:
Loading...