Manicure

Górne formy do przedłużania paznokci hit czy kit?

Marzysz o pięknie przedłużonych paznokciach, ale budowa tipsów wydaje się zbyt skomplikowana? To może czas, aby poznać innowacyjne rozwiązanie, jakim są górne formy do przedłużania paznokci, czyli Dual Forms. Zapomnij o wymagających szablonach czy tipsach - Dual Forms to sposób na szybkie i efektowne przedłużenie paznokci, który może zmienić Twoje spojrzenie na manicure. Ale czy to hit, czy może jednak kit? Dowiedzmy się więcej o tych niezwykłych formach.

Dual Forms: Innowacja w Świecie Przedłużania Paznokci

Dual Forms, czyli górne formy do przedłużania paznokci, to rewolucja w dziedzinie manicure. Dzięki nim proces budowy paznokci staje się prostszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze żadna metoda nie była tak wygodna w użyciu. Formy dostępne są w różnych kształtach, co pozwala dostosować je do preferencji klientki. Stylistki na całym świecie pokochały tę metodę ze względu na jej szybkość i efektywność.

Jak Stosować Dual Forms do Przedłużania Paznokci?

Cały proces używania górnych form jest niezwykle prosty i dostępny praktycznie dla każdego, kto ma, choć minimalne doświadczenie w manicure. Do tej metody pasują różnego rodzaju masy, takie jak akrylożele, akryle i żele do paznokci. Oto kroki, które pozwalają uzyskać imponujący efekt:

Przygotowanie Płytki Paznokciowej: Zacznij od dokładnego przygotowania naturalnej płytki paznokciowe. Pamiętaj, że proces powinien obejmować zarówno opiłowanie przy pomocy pilnika, zmatowienie, ale również przygotowanie chemiczne, które znacznie wpływa na całość stylizacji. Produkty, których warto użyć to cleaner, dehydrator oraz primer do paznokci.

Dopasowanie Formy: Dobierz odpowiednią formę do szerokości paznokcia. Przykładaj formy do paznokci, aż znajdziesz te właściwe, idealnie pasujące do szerokości naturalnej płytki.

Napełnienie Formy: Napełnij formę wybraną masą, jednocześnie kształtując ostateczną długość paznokcia. Użyj do tego pędzelka oraz dedykowanego liquidu lub cleanera.

Przyłożenie Formy: Umieść przygotowaną formę na paznokciu i utwardź w lampie UV/LED lub odczekaj do utwardzenia, w zależności od użytej masy.

Usunięcie Formy: Po utwardzeniu delikatnie dociskaj formę w kilku miejscach, a następnie usuń ją.

Opiłowanie: Jeśli są jakieś niedoskonałości, można je usunąć, używając pilniczka do paznokci lub frezarki do manicure.

Stylizacja Paznokci: Teraz możesz stworzyć dowolną stylizację lub po prostu zabezpieczyć paznokcie topem hybrydowym.

Obejrzyj materiał na platformie YouTube przygotowany przez naszą ekspertkę Monikę Jabłońską dotyczący tego, jak prawidłowo wykonać przedłużanie paznokci przy pomocy górnych form.

Czy Dual Forms to hit, czy kit? To zależy od Twoich umiejętności, preferencji i potrzeb. Dla wielu osób są one wygodną alternatywą do tradycyjnych metod przedłużania paznokci. Zanim wybierzesz Dual Forms, warto zaznajomić się z nimi i przetestować np. na dłoni treningowej. To innowacyjne rozwiązanie, które może być rewelacyjne, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z przedłużaniem paznokci lub szukasz nowego narzędzia do tworzenia szybkich i efektownych stylizacji. Niezależnie od Twojej decyzji, Dual Forms na pewno przykuwają uwagę w świecie manicure.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...