Lakiery do paznokci Manicure

Jak utwardzić płytkę paznokciową? - bazy hybrydowe

Wiele wielbicielek manicure boryka się z cienką, łamliwą płytką paznokciową, przez co trwałość stylizacji jest mocno skrócona a zapuszczenie długich paznokci wręcz niemożliwe. Dziś podpowiemy Wam, jak poradzić sobie z tym problemem używając produktów, które w swoim asortymencie ma nasza hurtownia kosmetyczna La Diosa.

Budująca baza hybrydowa

Naszą propozycją, jest budująca baza hybrydowa. Z aplikacją tego produktu poradzi sobie każdy, kto choć raz miał do czynienia z lakierami hybrydowymi. Wybierając produkt przeznaczony do nadbudowy, w łatwy sposób można nie tylko wzmocnić paznokcie, ale również nadać mu pożądany kształt (krzywą C) oraz ukryć nierówności, a wybierając produkt półtransparentny ujednolicić kolor. Aplikacja takiej bazy do hybrydy wymaga precyzji, ale wybierając wysokiej jakości lakier, jest to zdecydowanie łatwiejsze i szybsze w wykonaniu. Polecamy wybierać produkty, które są średniej gęstości, mają właściwości samopoziomujące oraz precyzyjny pędzelek.

Jak przeprowadzić zabieg utwardzający paznokcie?
1. Przygotuj paznokcie i skórki jak zawsze.
2. Zaaplikuj cienką warstwę bazy i utwardź w lampie według zaleceń producenta.
3. Zaaplikuj kolejną warstwę, tym razem na środek paznokcia dodaj dodatkową niezbyt dużą porcję lakieru i lekko rozprowadź go do brzegów. Sprawdź, czy paznokieć jest równy, jeśli na nim widoczne "pofalowania", odwróć na chwilę dłoń paznokciami do dołu, a następnie ponownie sprawdź, czy produkt ułożył się równo. Utwardź w lampie.

Na tak przygotowanych paznokciach można przeprowadzać dalsze etapy stylizacji lub jeśli baza jest w kolorze nałożyć tylko top hybrydowy z połyskiem, matowy lub z efektownymi drobinkami.

Bazy hybrydowe do paznokci, które polecamy

Modeling Base Calcium Luminous
Ten produkt występuje aż w 5 kolorach, wykazuje się trwałością oraz łatwością aplikacji. O tych bazach pisaliśmy już w lutym → Nowość! Neonail baza hybrydowa Modeling Base Calcium.

PALU Rubber Base
Profesjonalna kauczukowa baza do paznokci, która dzięki swojej formule pozwala na wzmocnienie, odbudowę, a nawet przedłużenie płytki paznokcia. Dzięki średnio-gęstej konsystencji oraz dobrze wyprofilowanym pędzelkom praca z produktem jest łatwa nawet dla amatorów. Ten lakier jest dostępny w wielu kolorach, dzięki temu zapewnia wiele możliwości stylizacji.

Nails Company Repair Color Base
Dzięki temu produktowi w łatwy sposób można odbudowywać i przedłużać paznokcie oraz naprawiać uszkodzenia. Produkt wyróżnia gęsta konsystencja, która uniemożliwia zalewanie skórek. Wybierając lakier w kolorze, można zaoszczędzić sporo czasu, pokrywając bazę jedynie topem, by osiągnąć kompletną stylizację w stonowanych odcieniach.

Semilac BB Base
Wyjątkowy produkt upiększający paznokcie dostępny jest w dwóch kolorach: Rose i Nude, które nadają pełne krycie. Produkt idealnie nadaje się do nadbudowy, przedłużania i modelowania płytki paznokcia, wyróżnia się trwałością oraz konsystencją, która pozwala na łatwą i przyjemną aplikację. Produkt może być stosowany bez koloru wierzchniego, wymaga jednak użycia topu.

Udostępnij:
Loading...