Lakiery do paznokci

Lakiery hybrydowe NeoNail Simple - nowa kolekcja

Poznajcie nowe kolory niezawodnych lakierów Neonail Simple. Wyjątkowa formuła 3w1 pozwala na wykonanie perfekcyjnej stylizacji w oparciu tylko o 1 produkt. Neonail co chwilę dostarcza nam dawkę nowych kolorów z tej serii, tym razem to wiosenne, energiczne odcienie, które pozwalają na wyrażanie swoich indywidualnych ekspresji. W tej serii jest aż 7 perełek, które warto mieć w swoim kuferku.

Nowe lakiery Neonail Simple

Wśród najnowszej propozycji pojawiły się kolory idealnie odzwierciedlające wiosenny klimat. Każdy z nich sprawdzi się idealnie jako świąteczny manicure, który zachwyci najbliższych. W najnowszej palecie znalazły się zarówno delikatny róż, żółty, jak i mocny pełen energii niebieski, czy pomarańcz. Duży wybór kolorów w połączeniu z formułą 3 w 1 sprawia, że każda z nas może mieć na te święta idealne paznokcie, nawet jeśli wśród natłoku obowiązków brakuje czasu na to, by wybrać się do kosmetyczki.

Lakiery hybrydowe 3w1

To propozycja dla wszystkich osób, które lubią mieć piękne i zadbane dłonie, ale brakuje im czasu lub nie radzą sobie zbyt dobrze z malowaniem. Ten lakier łączy aż 3 produkty: bazę, kolor i top hybrydowy, dzięki temu malowanie jest o wiele szybsze i łatwiejsze! Wystarczy 2-3 warstwy, by osiągnąć pożądany kolor. Zakup lakieru 3w1 to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Decydując się na lakiery hybrydowe Neonail Simple, warto zapoznać się ze sposobem aplikacji. Osoby, które miały już do czynienia z hybrydą nie będą miały z tym problemów, natomiast, jeśli jest to pierwszy lakier tego typu, warto zapoznać się przed zakupem z tym jakich produktów potrzeba do wykonania stylizacji. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że manicure hybrydowy zawsze utwardzany jest światłem ultrafioletowym, więc na liście rzeczy niezbędnych powinna znaleźć się lampa UV.

Jak krok po kroku wykonać stylizację lakierami hybrydowymi 3w1?
1. Opracowujemy płytkę paznokcia - nadajemy kształt przy użyciu pilniczka oraz matujemy blokiem polerskim.
2. Odsuwamy skórki.
3. Usuwamy pyły i resztki przy pomocy szczoteczki.
4. Przemywamy paznokcie Cleanerem przy użyciu wacika.
5. Aplikujemy cienką warstwę produkty i utwardzamy w lampie.
6. Aplikujemy drugą równie cienką warstwę i utwardzamy w lampie.
7. Aplikujemy oliwkę do skórek.

To warto wiedzieć:
- Utwardzaj lakier według zaleceń producenta.
- Aplikuj cienkie warstwy, ponieważ lakiery hybrydowe 3w1 są mocno napigmentowane.
- Po utwardzeniu każdej warstwy sprawdzaj, czy produkt został dobrze utwardzony (powinien się błyszczeć i nie mieć lepkiej warstwy).
- Ukończonej stylizacji nie trzeba przecierać cleanerem, na powierzchni nie tworzy się warstwa dyspersyjna.

Jak usunąć lakier hybrydowy 3w1?
1. Za pomocą pilniczka matowimy błyszczącą warstwę.
2. Nanosimy wacik nasączony z acetonem, polecamy gotowe waciki do usuwania hybrydy.
3. Po upływie 10-15 minut usuwamy lakier przy pomocy drewnianego patyczka lub metalowego radełka.
4. Przy użyciu bloku polerskiego usuwamy resztki lakieru.

Udostępnij:
Loading...