Manicure

Live paznokciowy - uzupełnienie paznokci żelowych

W ostatnich dniach na naszym Instagramie odbył się kolejny live prowadzony przez naszą instruktorkę Natalię. Cieszymy się, że tak wiele osób znalazło czas, by wspólnie z nami pogłębiać wiedzę dotyczącą uzupełniania paznokci żelowych.

Live paznokciowy z instruktorką

Czerwiec był dla nas miesiącem przełomowym, właśnie wtedy do naszego teamu dołączyła doświadczona instruktorka manicure Natalia Kurkiewicz, która jest wspaniałym i cenionym specjalistą w tej dziedzinie. Wraz z pojawieniem się Natalii nasze media społecznościowe przeżyły prawdziwy renesans, pojawiło się dużo nowości, a między innymi live, podczas których nasza instruktorka wykonuje manicure i prezentuje nasze produkty. Tematyką ostatniego spotkania było uzupełnienie paznokci żelowych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

Wszystkie live są dostępne na naszym profilu na Instagramie zupełnie bezpłatnie. Dbamy o to, by każdy mógł czerpać wiedzę i poznawać produkty dostępne w ofercie naszego sklepu kosmetycznego.

Uzupełnienie paznokci żelowych

Odnowienie stylizacji to świetny sposób na stworzenie perfekcyjnego manicure w możliwie krótkim czasie. W celu uzupełnienie żeli wystarczy usunąć starą stylizację, uzupełnić masę żelową i wykonać nowe zdobienia, a o tym, jak to zrobić dowiecie się z zapisanego na naszym Instagramie filmu.

Do wykonania stylizacji nasza instruktorka użyła produktów jednej z najnowszych marek, która dołączyła do naszej oferty w ostatnim czasie, F.O.X. To wysokiej jakości lakiery hybrydowe i żele, które zapewniają długotrwałą przyczepność. O tym producencie wspominaliśmy już w ostatnim blogu → Nowość w ofercie - produkty do manicure F.O.X

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie stale dostarczamy dawkę wiedzy i inspiracji. Przypominamy, o tym, że właśnie trwa sierpniowe wyzwanie, w ramach którego można wygrać box paznokciowy, wystarczy odtworzyć stylizacje, które przygotowujemy dla Was codziennie przez cały miesiąc w krótkich tutorialach. Więcej o wyzwaniu na naszym Instagramie --> @ladiosa.pl.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...