Lakiery do paznokci Manicure

Nowość w ofercie - produkty do manicure F.O.X -20%

Mamy dziś dla Was wspaniałą informację, do naszej oferty dołączył nowy producent - F.O.X! Czy jesteście gotowe na wypróbowanie nowości? My nie możemy doczekać się chwili, w której lakiery trafią do Waszych rąk i zagoszczą na paznokciach. Nasz zespół zachwyciły lakiery hybrydowe tej marki, teraz chcemy poznać Waszą opinię na ich temat!

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na dzień dobry!
Wszystkie produkty F.O.X - 20% od teraz 08.08.2022 do 10.08.2022
Kod: FOX20

Kilka słów o marce F.O.X

To producent, który oferuje lakiery oraz akcesoria do manicure. To jedna z nowszych marek w branży, mimo to szybko zyskuje popularność, a wszystko dzięki wysokiej jakości, którą zapewnia. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej postawiliśmy na tego producenta, z myślą o wymagających klientach.

Kolorowe lakiery hybrydowe F.O.X

Te produkty wykazują się szeregiem zalet, które wpływają na jakość pracy. To pierwsze na świecie lakiery hybrydowe z napięciem powierzchniowym, które zapobiega spływaniu produktu na wał okołopaznokciowy. Kolorowe lakiery hybrydowe zapewniają wysokie krycie, nawet po pierwszej warstwie, a wszystko dzięki wysokiej pigmentacji produktu, te cechy umożliwiają przyjemną pracę zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym. W ofercie szeroki wybór kolorów, pochodzących z wielu kolekcji producenta. Ostrzegamy! Ciężko zdecydować się na jeden kolor, są tak piękne i wyjątkowe, że chce się mieć je wszystkie!

Bazy hybrydowe F.O.X

Już na etapie opakowań widać innowacyjność tych produktów. Bazy hybrydowe występują w wielu wariantach, odpowiadając na wiele problemów i potrzeb paznokciomaniaczek. Bazowe produkty występują również w różnych formach opakowań, od tradycyjnych buteleczek, po opakowania z zakrętką bez pędzelków (takie jak przy żelu) o zdecydowanie większej pojemności. Wybór produktów jest bardzo duży pod względem zastosowania i głównych cech, dostępne są również bazy hybrydowe w kolorze w tym nawet kolekcja kocie oko. Polecamy zapoznania się ze wszystkimi produktami bazowymi dostępnymi w naszej ofercie i wybrania tego, który spełni indywidualne oczekiwania, oraz odpowie na problemy związane z łamliwością, rozdwajaniem paznokci.

Topy hybrydowe

To również produkty, które występują wielu wariantach wykończenia, a nawet kolorystycznych. Topy hybrydowe wykazują się wysoką trwałości i łatwą aplikacją, ich zaletą jest gęstość, która nie pozwala na rozlewnie się produktu. Topy F.O.X to idealny sposób na utrwalenie stylizacji i nadanie jej nieskazitelnego blasku na bardzo długo.

Żele budujące F.O.X

Polecamy te produkty, ze względu na wysoką jakość, za którą kryje się trwałość, piękne, idealnie napigmentowane kolory, oraz łatwość aplikacji. Praca z żelami F.O.X. jest przyjemna i prosta. Poznaj możliwości producenta i wybierz produkt budujący spełniający Twoje indywidualne oczekiwania. Przekonaj się, że nadbudowa i przedłużanie paznokci żelem nie muszą być trudne.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...