Manicure

Nowość! Efekty do paznokci od Indigo

Lakiery hybrydowe to tylko część tego, co do zaoferowania mają dla nas znani producenci produktów i urządzeń do manicure. Stale jesteśmy zaskakiwani nowościami, tym razem do akcji wkroczyła marka z nowymi efektami do paznokci, które odmienią każdą stylizację! Wśród propozycji znalazły się kolorowe i pełne blasku produkty zamknięte w małych słoiczkach, które można wykorzystać na wiele sposób, wystarczy odrobina kreatywności.

Indigo Princess Effect

To aż 3 niezwykłe efekty do paznokci, dzięki którym można stworzyć niesamowite, stylizacje. Połyskujące drobinki o różnej wilekości zapewniają niepowtarzalny efekt na paznokciach, który przyciąga spojrzenia. Do wyboru są 3 kolory każdy z nich utrzymany w odcieniach błękitu, różu i fioletu. Wyjątkowa kolorystyka i blask bez wątpienia obudzi księżniczkę w każdej nosicielce stylizacji wykonanej z użycie tego produktu.W kolekcji Indigo Princess Effect są dostępne:
- Princess Effect Barbirella
- Princess Effect Don't Worry Be Elsa
- Princess Effect Princess Don't Work

Aplikacja produktu nie jest zbyt wymagająca. Używając żele do paznokci, wystarczy wtopić drobinki w pierwszą nieutwardzoną warstwę, a następnie zabezpieczyć kolejną warstwą. Przy lakierach hybrydowych polecamy wymieszać efekt z bezbarwną bazą lub topem i nałożyć na kolorowy lakier hybrydowy, lub bazę w zależności od pożądanego efektu, następnie utwardzić przy użyciu lampy UV i wykończyć topem.

Indigo kolekcja efektów do paznokci BLING

Mieniące się drobinki w nowej kolekcji pyłków do paznokci BLING zachwycają swoją nadzwyczajnością. Wystarczy niewielka ilość produktu, by nadać paznokciom niepowtarzalnego blasku. Zaletą tych pyłków jest fakt, że połyskują na różnorodne kolory, w zależności od koloru bazowego. Niezwykłe jest to, że wykorzystując różnorodne kolory jako podkład, można za każdym razem uzyskać inny efekt, wykorzystując ten sam pyłek do paznokci.Dostępne odsłony pyłków:
- Yes! Bling
- Express Bling
- Bling Her Majesty
- Bling Luxesita
- Bling Master

Wykonanie stylizacji przy użyciu produktów z tej kolekcji jest bardzo łatwe, bez względu na wybór techniki, mogą być to lakiery hybrydowe, żele, akrylożele lub akryle, można uzyskać niepowtarzalny efekt. Ozdobny pyłek można aplikować na warstwę lakieru lub zatopić w nieutwardzonym produkcie. Do nakładania produktu polecamy użyć kopytka, patyczka lub pacynki. Całość wystarczy zabezpieczyć topem i utwardzić w lampie.

Udostępnij:
Loading...