Manicure Kosmetyki

Podsumowanie października w La Diosie

Miniony miesiąc przyniósł nam dużo nowości i ciekawych porad o naszej instruktorki Natalii. Jak co miesiąc cały nasz zespół pracował nad tym, aby przekazywać Wam wiedzę na temat manicure, wprowadzać nowe produkty, dostarczać Wasze paczki na czas i być do Waszej dyspozycji zawsze, kiedy tego potrzebujecie. Każdego dnia nasza hurtownia kosmetyczna działa na najwyższych obrotach, by dostarczać Wam najlepsze produkty i niezbędną wiedzę.

Nowe lakiery hybrydowe

Wśród nowości nie mogło zabraknąć lakierów hybrydowych. Naszym sklepie pojawiły się nowe jesienne kolekcje lakierów kolorowych, ale również do naszego grona trafił nowy producent Saute Nails, którego bazy miała okazję zaprezentować już nasza instruktorka Natalia. Wśród nowości nie mogło zabraknąć również żeli budujących do paznokci, w ofercie pojawiły się nowe kolekcje dostępnych już w naszej ofercie marek np. Claresa oraz nowości od producenta Saute Nails.

Fartuchy kosmetyczne

Do naszej oferty trafiły piękne, kolorowe fartuszki kosmetyczne, które zapewniają idealną ochronę przed zabrudzeniami podczas pracy zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i np. w gastronomii. Uniwersalny krój sprawia, że fartuszki są odpowiednie dla każdego typu sylwetki, a przewiązanie w pasie podkreśla talię. Produkt dostępny w rozmiarze uniwersalnym w wielu kolorach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

Kosmetyki do Makijażu

Claresa stale rozwija swoją działalność i obecnie tworzy nie tylko lakiery hybrydowe, żele oraz inne produkty i akcesoria do manicure, ale również kosmetyki do makijażu. W Październiku do naszej oferty zawitało kilka nowości od Claresy, ale również powróciły Wasze ulubione pozycje. Znajdziecie u nas cienie do powiek, pomadki, pudry do twarzy, rozświetlające, kredki do brwi i wiele innych. Polecamy zapoznać się z kosmetykami do makijażu, które znajdziecie na naszej stronie, wśród perełek czeka na Was również kolekcja współtworzona przez Claresę i Klaudię Cukier PuderNowość! Kosmetyki do makijażu SUGARPOWDER od Claresa x Klaudia Cukier Puder

Media Społecznościowe

Nasza instruktorka Natalia każdego dnia dostarcza Wam wiedzę na temat perfekcyjnego manicure. To jednak nie wszystko. W każdą niedzielę odbywa się Live, podczas którego Natalia wykonuje paznokcie, podpowiada jak radzić sobie z różnymi problemami, prezentuje produkty oraz odpowiada na pytania uczestników. Zachęcamy do obecności podczas naszych cotygodniowych spotkań.

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...